xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką macie aplikacje YT minimizlier ? Żeby było można słuchać w tle.
0
Cules pytanie , macie jakieś obrazki znajdźcie 5 różnice dobre .
0
a szkoda oglądać, płaczki jak w okręgówce te ELche słabiaki a tfu
1
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306637847_520054976789332_4830824525086574221_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5pPPxKlms3IAX_O-eVN&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT_YSCQpnVruhyID18YP3SmerVlDtVaJrq5XyFpW3dK5jQ&oe=632B1B79
olele, ślicznotka :D
2
jaki mierny jest ten Bembele ze masakra
2
dobrze ze ten dembele umie kobicie strzelać ;v
0
Panowie, jak rozwiązać problem który polega na tym gdy dam tryb uśpienie to mi się automatycznie komp wznawia i tak muszę 3x klikać uśpij aby uśpiło ;/ ?
0
Lewy po Bayernie:
https://zapodaj.net/c9abcfca1a8b1.jpg.html. Xd
0
Panowie , olej motul czy vavoline ?
1
chce wyngiel kupic a tu ....
https://zapodaj.net/c424caa3abf61.png.html
1
The requested URL was rejected. Your support ID xD ....
0
@ToWinaSedziego mówisz że lepiej pro niż slim ?
0
Panowie , warto kupić PS4 ?
0
Dawać ten mundial, rozjeemy wszystkich jak leci
0
@Zoker cienki jest jak Wawrzyniak
1
Ten xavi to też chyba coś nie halo
0
Z Jakiej firmy polecacie zestaw kluczy do przydomowego garażu tak żeby się nie połamał przy pierwszym użyciu ?
0
@PatrykBarcelona właśnie szukam i nie ma nic
0
gdzie dostane tanio klucz do win 10 ? ;)
27
Pedri: "Nie lubię wymyślnych fryzur i tatuaży. Chcę skupić się na piłce nożnej i wszystko jest proste. "
0
@LS niee no nie myśl że teraz kompa kupiłem xd
0
Jak kupić węgiel ? Komp za 7kola chodzi jak talala od 3 tygodni nawet wejść się nie da na te pgg ... Ktoś zna jakieś prototypy
0
Panowie mam taki problem, że posiadam WIN 10 gdy przechodzę w tryb Uśpij nic nie ruszam, a się ponownie włącza... wie ktoś jak to zmienić ?
8
xD
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2022/05/kot-babciu-widzialas-mojego_2022-05-29_01-11-53.jpg
0
Jak tam szkółka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Panowie warto ławeczkę + gryf + obciążenia 72kg za 600ziko ?
1
@patryk355 i ni ma xd
0
@Lionel_Messi10 nie dają bo to ako ;)
19
Postawiłem dla picu z kuzyna konta,jeśli wejdzie wysyłam po 10zl kto da tarcze.
https://zapodaj.net/b8955cecc47dd.jpg.html
0
@Transu96 no ba, a za Messim Grzegorz Krychowiak