xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
kurła silver elite w cs go -,- ktoś chętny na wieczorne granie ?
0
Pany jak wziąłem lapka na raty , zapomniałem o zapłacie w danym dniu przyszło mi powiadomienie, stanie się coś jak zapłacę 2dni po ?
0
@Gaz no tydzień a teraz jest teraz i masz w pl
0
Jak ktoś chce konsole to jest promka w media expert Xbox series s + FIFA 23 za 1399
0
Bembele król xd haha
0
Pany kto zna jakiś dobry program gdzie zmniejsze foto tak aby pasowało foto w tle fb... bo nie mogę nic znaleźć ...
1
Ile kastra piwa kosztuje teraz pany ?
0
Niedziela :D
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309562800_862886345093195_2795283411241597103_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=fjg7MjnA5HcAX-lM6P7&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=00_AT8aVrUe00Zc1dCRRyHIpK3S-QKJCdkfevGqrHyYO7dwpg&oe=633D02A5
0
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309996947_464318782387465_6312586510463625934_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FPYYTiV79rkAX8Rs9rZ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT95B-0HET5tjNsu25Ic7btqNmHT71Vid2Ify_NG6OhDfA&oe=633DA45A
Duma Rzeszowa ;)
0
@Patryczek1426 nie :-(
0
Pany kto pomoże z zakupem xbox na tym łowcy ? :) bo zielony jestem w tym jak ... kupuje te gifty, okej mam ich. ale gdzie mam ich odpalić na Niemieckiej czy na Polskiej czy to bez różnicy ?
Aktywuj zakupione giftcardy na stronie redeem.microsoft.com. jak wchodzę w to to mi daje Polskie menu itp ?
Kod zostanie dodany do konta xxxxxxxxxxxxx ((Polska))
https://zapodaj.net/b2c9d3365aab8.png.html
0
@Alex66 ale pisze albo ja źle rozumiem że w niemieckim menu
0
Dobra bo kusi mnie fifa 23 jak diabli zagrać, co brać Xbox Series S 1,3k czy kompa złożyć ? :D
0
@Faun zastanawiam się czy PC czy Xbox Series S kupić aby w fife dziabnąć :D
0
znacie jakąś stronę /program gdzie usunę coś zdjęcia nie tracąc jakości ?
0
@Transu96 co słabizna ? :D
0
Gracze fify 23 :D
Pójdzie mi na PC ? https://zapodaj.net/d9933b3310087.png.html
0
Chcę kupić ps4 na olx ale dużo osób nie chce za pobraniem, jaką mam pewność że nie zostanę oszukany ? :) ktoś ma więcej doświadczenia z olx ?
44
Wesołych Świąt, jakby czasem prądu nie było xD
0
Panowie grypa dopadła , gorączka 38 jakie tabsy godne polecenia na zbicie ? Imbuprum średniawy ...
0
Nigdy więcej przed meczem jakiś przedtrenigowek , grałem dzisiaj meczyk z liderem , ziomek dał mi shota boogieman i o tak zmarnowany to nigdy nie bylem , gorzej jak po piciu xd
0
Jak wygramy z tą Walią, to coś Wam powiem.
0
Jaki skład wystawilibyście Polska - Walia ?
0
Pany da ktoś linka skąd pobrać YouTube vanced ?
4
https://zapodaj.net/ced9e18bc67e6.jpg.html
Takie prawdziwe xd
0
Kiedyś pytałem ale nie dostałem jakoś odpowiedzi PS4 jaka wersję wybrać pod Fifę 23 ?
1
@Vitoo cieszę się że mogliście odrobinę trochę pomóc :D miłego wieczoru !
0
@Deeespacito 5m to nie wystarczy hehe :D
0
Są tutaj jacyś budowlańcy/ majstry i mogą polecić jakiś dalmierz ? ;)
0
@sonek no właśnie vanced chyba zniknął