1

jak tam ? co tam ? kiełbaska się smaży ?

0

@PanAgenda2030 bekę cisne chłopie

2

"Piękna żona jest jak kaczka: za dużo na jednego, a za mało na dwóch."

1

Lewy w wywiadzie powiedział że ma dobre relacje z depay , a tak z ciekawości wszedłem na profil depay IG i patrzę nawet nie ma obserwacji lewego Xd

0

Byłem w Media expert i gość tam telefon kupował i coś tam słyszałem żeby lądował telefon od 30% do 80% bo lepiej baterią trzyma , to prawda ? Bo ja jak to Janusz 1% i logien do 100 xd

0

3

Aktualna wartość rynkowa wszystkich graczy Barçy.

https://zapodaj.net/2a28e27ccc8ca.jpg.html

0

0

Capitan Jack, mówi wam to coś ? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Barcelona na trasie koncertowej po USA:

- Inter Miami 0:6 Barça

- Real Madryt 0:1 Barca

- Barca 2:2 Juventus

- NY Red Bulls 0:2 Barça


- 4 gry

- 3 wygrane

- 1 remis
- Bramki 11:2


Strzelcy:

- Memphis Depay i Ousmane Dembélé (po 3 )

- Raphinha (dwie gole)

- Pierre-Emerick Aubameyang, Ansu Fati i Pablo Gavi (po jednej bramce każdy)


Asystenci:

- Raphinha (trzy asysty)

- Sergiño Dest, Sergio Busquets, Álejandro Balde, Memphis Depay, Jordi Alba, Sergi Roberto (po jednej)


Który z zawodników Barcy zrobił na Was największe wrażenie podczas amerykańskiej trasy koncertowej?

2

ale te City to jest słabe, grają tak se na konia jak w b Klasie

1

Dzisiaj panowie mecz tarczy wspólnoty , kto wygra ? Liverpool czy city

46

✅ Pablo Torre
✅ Franck Kessié
✅ Andreas Christhensen
✅ Ousmane Dembele
✅ Raphinha
✅ Robert Lewandowski
✅ Jules Koundé
https://zapodaj.net/a898406ecc889.jpg.html


0

@MesQueUnClub_87 cienki jest jak boszcz

0

@LuisSuarez09 jak to wy robicie ? Jak cały czas pisze spróbuj ponownie

0

@urbie999 pokaż screena ;D

0

Węgiel kupić na tej stronie pgg to tak jakby wygrać 6 w tottka...

3

@Deviler eee nie panie kolego xd

2

Robię na magazynie i patrzę jakiś chłop przyjechał i trochę smiechlem :D

https://zapodaj.net/a26312034bb28.jpg.html

6

7

FC Barcelona zmierzy się z Juventusem na stadionie Cotton Bowl przy około 3️⃣7️⃣°C.
Stadion w Dallas nie ma klimatyzacji ani rozsuwanego dachu. [Mundo Deportivo]

0

2 kosy były i ani jeden nie wszedł hahaha

1

Ten Gavi za bardzo cwaniakuje...

0

Lewy więcej biega u Xaviego jak w Bayernie xD

0

Raphina to kocur będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?