wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jackazz tutaj to b2b
0
@gumaz jeszcze paru by się znalazło xd
1
@kondzix2115 klasyczna polka?
2
@turhiay teraz siedzą cicho w norach. Nie będę wymieniał bo nie chce mi się przepychać
22
@Konradowskyy chłop dorobił się dziesiątków mln złotych, nie pobiera wynagrodzenia poselskiego, nie drenuje kilometrowkami, jest wystarczająco wiarygodny ze wszystkimi swoimi wadami
1
@Natenczas biegunke chłop ma po tych orkach
0
@blakkudium dobrze dla nich po tej utracie dziecka. Przynajmniej nie słuchają lewicy xd
3
@Arden zaraz zaraz, przecież to zastrzyk w serce 9- miesiecznego PŁODU, CZEGO NIE ROZUMIESZ?
0
@Rastafarnianin bez przesady
10
Biejat do pustej Mentzenowi xd
2
Haha nawet potężny Zandberg jedzie trzaskowskiego xd
0
@tbas no tak bo dostęp do aborcji ważniejszy xd
0
@Gaucho jestem zaskoczony, bo najlepiej sobie radzi na prawej stronie xd
0
@kamiVeB ale dobrze wygląda w garniturze i umie po angielsku
0
@Nazio_87 no taki tryb życia jak prowadzi obecnie nie sprzyja dobrej formie
8
Stanowski wszystkie flagi ma xd
0
@Derean laporta pomontowal fotele VIP to audytor powinien puścić zielone światło
5
@BorzyKrzys patodeweloperka to jest konkretny rak na tkance społeczeństwa
8
Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ
0
@Gaucho pieczenie odbytu jak po porządnym ostrym kebabie
0
@cosinus90 w takim przypadku należy się odstrzał na miejscu i właścicielki i psa.
0
@Hubertusk rozwiązanie jest takie, żeby nie było frajerstwa tak jak w listopadzie. Wtedy wygrywamy ligę w kwietniu
1
@MaziFCB a jaka byłaby przewaga gdyby nie mieli jakiejś amnezji w graniu w listopadzie
0
@Greenalley bo VAR nie mógł interweniować, spokojnie w rmtv się jutro pojawi
0
@fenix1983 ale pilka nie szla w bok tylko w stronę pola karnegi
2
@Starrk bo są chronieni przez rząd, a także między innymi przez kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego
0
@michal26 te sondazownie to się nadają. Tutaj jest konkretny pomiar:
https://www.facebook.com/100064614612728/posts/pfbid02XXJoZRZuy1bK4Jg6BWkKCiJmnv6QofrgyorXgSpJetjQE5GLdDUTRGCqntV9EWTnl/?app=fbl
0
@Criss18Barca jeszcze jej twarz zżeral, masakryczne naćpane bydle
0
Haha co za karny xd
0
Klasycznie, nic nie grają, strzelają bramke