0

@Commando dobrze nakradła za czasów SLD

0

@kuz nie no Braun najlepsze przemówienie w tej chwili

2

@Kozinho. To taka wersja bezobjawowa jak covid

0

@OBSERWATOR2021 naczelny komik dzisiejszej debaty ze swoimi wypowiedziami

0

No dobra Marek ładnie zaorał xd

1

@budel17 bo jednak przestał się uśmiechać xd

0

@clyde nowa jakość w TVP w likwidacji

4

@turhiay niezmiennie

7

Ale Braun zaorał Marszałka xd

0

Coś za te podpisy się należy xd

7

Zandberg nie moja bajka, ale jest potężny

2

Ale zandberg pojechal po Madzi

0

@Michall99 psycha sitting

0

@directedbyfcb doskonale znam ten temat od podszewki, nie muszę pytać

0

@Beztroskii uwierz mi wiem o czym mówię

1

Pod polskim przywództwem w drugim wagonie xdddd

2

@directedbyfcb raczej wóda stanowi problem a nie jakieś śmieszne piwko

8

Co ten Bartoszewicz pieprzy xd

7

Hołownia jest jakiś niespełna rozumu? Wystarczy wypowiedzieć ETS w UE i nie będzie ETS2, przecież oni są u władzy xd

4

No powiem GIGACHAD Braun

11

Ale ten Trzaskowski jest tragiczny xd

0

@Kgorecki2500 podal 36 mld

11

Hahahahahaha trzaskowski przeciwnik podnoszenia podatków xdddd

3

@KamQiX on nie potrafi zdania sklecić to czego tu oczekiwać xd

1

@Kgorecki2500 riposta też wiadoma była że kukielka jednak gadała że może wysla i wgniota putina w ziemie

0

@Comentateiro nikogo twoje zdanie nie obchodzi :)

22

Żalosny jest Hołownia

0

@Kgorecki2500 zapodać cytat wypowiedzi komucha Bartoszewskiego

7

Mocno Mentzen teraz

1

@Jackazz tutaj to b2b

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?