wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando dobrze nakradła za czasów SLD
0
@kuz nie no Braun najlepsze przemówienie w tej chwili
2
@Kozinho. To taka wersja bezobjawowa jak covid
0
@OBSERWATOR2021 naczelny komik dzisiejszej debaty ze swoimi wypowiedziami
0
No dobra Marek ładnie zaorał xd
1
@budel17 bo jednak przestał się uśmiechać xd
0
@clyde nowa jakość w TVP w likwidacji
4
@turhiay niezmiennie
7
Ale Braun zaorał Marszałka xd
0
Coś za te podpisy się należy xd
7
Zandberg nie moja bajka, ale jest potężny
2
Ale zandberg pojechal po Madzi
0
@Michall99 psycha sitting
0
@directedbyfcb doskonale znam ten temat od podszewki, nie muszę pytać
0
@Beztroskii uwierz mi wiem o czym mówię
1
Pod polskim przywództwem w drugim wagonie xdddd
2
@directedbyfcb raczej wóda stanowi problem a nie jakieś śmieszne piwko
8
Co ten Bartoszewicz pieprzy xd
7
Hołownia jest jakiś niespełna rozumu? Wystarczy wypowiedzieć ETS w UE i nie będzie ETS2, przecież oni są u władzy xd
4
No powiem GIGACHAD Braun
11
Ale ten Trzaskowski jest tragiczny xd
0
@Kgorecki2500 podal 36 mld
11
Hahahahahaha trzaskowski przeciwnik podnoszenia podatków xdddd
3
@KamQiX on nie potrafi zdania sklecić to czego tu oczekiwać xd
1
@Kgorecki2500 riposta też wiadoma była że kukielka jednak gadała że może wysla i wgniota putina w ziemie
0
@Comentateiro nikogo twoje zdanie nie obchodzi :)
22
Żalosny jest Hołownia
0
@Kgorecki2500 zapodać cytat wypowiedzi komucha Bartoszewskiego
7
Mocno Mentzen teraz
1
@Jackazz tutaj to b2b