11

Ale tutaj piecze pewna część ciala niektóre osoby, że Mentzen w demokratycznych wyborach zrobił prawie 16%. Zupełnie jak madrycioków po 4 przegranej w tym sezonie. Niesamowite zjawisko.

0

@PatrychoO twardoglowi nie są w stanie zrozumiec, albo przeboleć tego że znienawidzona konfederacja bedzie rozdawać karty za 2.5 roku

0

@Sulimo jaka prlnia wladzy pis? Jak tak dalej pojdzie to bez konfy nikt rządu nie utworzy xd

0

@Tasde całe szczęście jest to nic nie znaczące twoje zdanie

1

@Rhaan mokry sen uśmiechniętych

0

@OBSERWATOR2021 opłacone wiadomo

3

@MesQueUnClub96 usuń konto lepiej

3

Ter Stegen prawie noge w kolanie wyłamał xd

1

0

@turhiay no właśnie widzę że xGOT maja większe niż Real xd

0

@bezalkoholowy opłaceni

0

I cyk na kolanko

0

@RoberDzik Leganes wiele lepsze nie jest

0

@Eto'o9 R10 Gavi nigdzie się nie rusza, to jest cule z krwi i kości

1

@luna666moon madryciokom pękło dupsko z tego powodu, bo wymyślają jakieś z dupy teorię że ma więcej lat niż niecałe 18 xd

1

@tbas i to nie raz

0

@Pawci023x kariera i rozwój, dziewczyny same się znajdą

5

To teraz nie ma co nawet startować w nowym sezonie. Wszystko przegrane we wrześniu

2

@Transu96 są pewne niedociągnięcia, ale bez przesady, póki co Deco się obronił wyborem Herr Flicka

2

@Tasde wolne somdy

29

Wojtula zaśpiewał kawałek hymnu :D

4

@Katalończyk 99 porządny chłopak z warszawskiego Grochowa

0

@pluszek ruszy z kopyta żeby wyprzedać resztki niemcom xd

1

@John_Doe w uśmiechniętej koalicji sam pasma przypadków xd

0

@RosjaninBut a masz dowody ze to oni płacili? XDXD

1

@Pulpethinho bo to marginalna sprawa

0

@Deathwing112 trolluje, na poważnie dla mnie to jest ten sam ściek, a nawet gorzej za koalicji

0

@Deathwing112 nie porównuj reżimu Kaczyńskiego do silnej koalicji...

0

@tristan87 a ile lik mistrzuf ha?

1

Nacieszyli się? Pasmo zupełnych przypadków:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?