1

Co broni ten ciapaty makaron

0

@BorzyKrzys plastikowa w opór

0

@dge21 jakbysmy autobusem bronili jak Inter to pewnie i Wojtek miałby multum interwencji xd

0

@Lord_S w zasadzie można tak podsumować ten mecz, zadecydowały detale. No i niestety słaba dyspozycja Araujo, już eliminacji przez PSG.

2

@boss000 w b klasie nawet to wiedzą xd

0

@MichuZ44 ofensywa po pół litra

5

@barcelonaLM martin w tej sytuacji powinien mu tą gire połamać wybijając piłkę

0

@LukaszFan inter wytrawny w ataku, wykorzystał to co miał, a u nas? No cóż płotka, eric mieli styuacje..

1

@Gaz za rok to mam nadzieję że jego też nie będzie

0

@michal26 wszystko się zgadza, tylko że araujo zagrał swoje i zesrał nam 2 bramki. O Martinie nie mówię, bo chlop i tak gra powyżej swoich umiejętności

0

@Encore komar bierze to na miękko

1

@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka

0

Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd

2

Yamal kosmos, 14 udanych dryblingów! Łącznie 20 prób

0

@Keson araujo się zesral metr przed kiblem

6

@pato1234 patologia, w takiej sytuacji wchodzisz na 200% i walil w aut. On się potknął o własne nogi xd

0

@Roobo z karnym można się zgodzić, ale fsul na martinie to żart. Znowu zagrał jak łamaga i się wywalił. Od takiego kontaktu się nie wywracasz

2

@Pnog37 ale byl na wypożyczeniu, a nie sprzedaż definitywna

1

@Hosh nie obowiązuje

0

Lepiej przegrać teraz z autobusem niż z p$g w finale xd

0

@AlexDark00 inter przynajmniej potrafi strzelać, strzały nie do obrony. A u nas to w sommera ładowali albo jakieś malo precyzyjne strzały

0

@LukaszFan lepiej żeby z czerwem wyleciał xd

0

@PatrychoO nikt się nie spodziewał że chlop zaliczy taki zjazd

2

Araujo do opierdolenia w lecie, dramat

0

Ja pierdole, co to jest za bramka

0

Wchodzi ten co nie umie bronić, ale może da z przodu xd

0

@Iniesta8i i nie będzie powtórki

0

Komentatorzy jaki smutek xd żenada

0

@Hubertusk spalonego płotki xd

2

Ten co się poszedl odlać xd miałeś racje xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?