wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co broni ten ciapaty makaron
0
@BorzyKrzys plastikowa w opór
0
@dge21 jakbysmy autobusem bronili jak Inter to pewnie i Wojtek miałby multum interwencji xd
0
@Lord_S w zasadzie można tak podsumować ten mecz, zadecydowały detale. No i niestety słaba dyspozycja Araujo, już eliminacji przez PSG.
2
@boss000 w b klasie nawet to wiedzą xd
0
@MichuZ44 ofensywa po pół litra
5
@barcelonaLM martin w tej sytuacji powinien mu tą gire połamać wybijając piłkę
0
@LukaszFan inter wytrawny w ataku, wykorzystał to co miał, a u nas? No cóż płotka, eric mieli styuacje..
1
@Gaz za rok to mam nadzieję że jego też nie będzie
0
@michal26 wszystko się zgadza, tylko że araujo zagrał swoje i zesrał nam 2 bramki. O Martinie nie mówię, bo chlop i tak gra powyżej swoich umiejętności
0
@Encore komar bierze to na miękko
1
@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka
0
Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd
2
Yamal kosmos, 14 udanych dryblingów! Łącznie 20 prób
0
@Keson araujo się zesral metr przed kiblem
6
@pato1234 patologia, w takiej sytuacji wchodzisz na 200% i walil w aut. On się potknął o własne nogi xd
0
@Roobo z karnym można się zgodzić, ale fsul na martinie to żart. Znowu zagrał jak łamaga i się wywalił. Od takiego kontaktu się nie wywracasz
2
@Pnog37 ale byl na wypożyczeniu, a nie sprzedaż definitywna
1
@Hosh nie obowiązuje
0
Lepiej przegrać teraz z autobusem niż z p$g w finale xd
0
@AlexDark00 inter przynajmniej potrafi strzelać, strzały nie do obrony. A u nas to w sommera ładowali albo jakieś malo precyzyjne strzały
0
@LukaszFan lepiej żeby z czerwem wyleciał xd
0
@PatrychoO nikt się nie spodziewał że chlop zaliczy taki zjazd
2
Araujo do opierdolenia w lecie, dramat
0
Ja pierdole, co to jest za bramka
0
Wchodzi ten co nie umie bronić, ale może da z przodu xd
0
@Iniesta8i i nie będzie powtórki
0
Komentatorzy jaki smutek xd żenada
0
@Hubertusk spalonego płotki xd
2
Ten co się poszedl odlać xd miałeś racje xdd