wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@parpe przecież to zielony lewak, jaki neoliberał XD
1
@Roobo niby mała próba, ale daje pewien pogląd na sprawę XD
3
@mkord i co z tego skoro koalicjanci dla stołków zrobią wszystko?
9
@draxidox on nie pamięta co mówił 5 minut wcześniej XD
0
Robert Winnicki niezwykle celnie o prezenterze:
https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/posts/pfbid0ReMt1D96nRtP9RjBX4d9mcyTQQsTqMrjt6MrX1U6ELw4wCEth163414nh55WRSczl
3
@Antimadridista_WR jak piana cienknie z ust uśmiechniętych to znaczy, że dokonany został właściwy wybór
0
@FioletoweOczy oo widzę że kolejny resortowy ma pieczenie
4
Wytłumaczcie mi ten fenomen, podczas powodzi Tusk olał całe dolnośląskie, a Trzaskowski robi tam prawie 36%? Jak to jest możliwe?
0
@BorzyKrzys zagrożona demokracja hurr durr
2
@konajoncek tusk jedyne co może zrobić z resztą bandy to napchać swoje kieszenie ze spółek skarbu państwa xd
6
Komentarz usunięty
1
@Roobo bo to pusty łeb
2
@tomek8756 bo Tusk chciał mieć podnóżka a nie równorzędnego polityka
0
@JBgomeS poprosze opinię o tym @Azazel_Pazuzu @MesQueUnClub96 @Tasde , kto tam jeszcze narzekal na wynik brauna?
5
@jacobFCB i to jest właśnie kwintesencja tego kandydata
2
@draxidox koroluk odklejeniec jak najgłośniejsi tutaj
0
@Starrk kupuj bilet
0
@Mixtape palestyna tez jest antysemicka?
1
@John_Doe przecież tojest klasyka tej koalicji, po 5 minutach mówią co innego xd
0
@Stinger_ za 2.5 roku bez konfy nie będzie mozna utworzyć rządu
0
@Lionel_Messi10 kupuj bylet jak stonoga
0
@BorzyKrzys jak piecze komuchow wynik brauna to chyba jest to dobry znak xd
0
@AlphaNumeric szykuj paszport za pare lat i wyjazd do USA do @kamyk_23
0
@jacobFCB jakbym slyszal połowę tutejszych użytkowników xdd mózgi wyprane
6
@Kgorecki2500 przy takiej frekwencji wynik mentzena cieszy podwojnie ;)
0
@fenix1983 no to tym bardziej powinieneś wspomnieć o dwóch kandydatach w 2 turze :)
0
@fenix1983 pewnie wyborca typa który ma dziwne powiazania ze szkodliwym sorosem xd dodatkow afera nielegalnego finansowania spotów wyborczych, oczywiście zostanie to bez konsekwencji. Skoro juz tak najezdzasz na jednego to może o drugim coś opowiesz?
0
@icon3520 holownia tak jak i petru razem z kukizem to jest ten sam projekt utworzony na potrzeby zgarniecia głosów prawicy xd ten sam model życia politycznego
0
@Roobo przestan, o jakich konsekwencjach mowisz xd
11
Ale tutaj piecze pewna część ciala niektóre osoby, że Mentzen w demokratycznych wyborach zrobił prawie 16%. Zupełnie jak madrycioków po 4 przegranej w tym sezonie. Niesamowite zjawisko.