wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo dlatego jutro masz prawdziwą weryfikację. Swoboda wypowiedzi, ale nie będzie znanych pytań i gotowych odpowiedzi
0
@Comentateiro twoje zdanie mnie nie obchodzi frustracie
0
Sądzę że remis w tej debacie. Jeden i drugi się motał. Obaj kłamali. Na minus na pewno częsta nerwowość Trzaskowskiego
0
@Encore może schorowany jest
0
@Tasde no nie żartuj :)
0
@Szymemdymek obaj gafy, jeden to drugi tamto. Bez wygranego
5
@Tasde przecież i tak głosowałeś to nie dorabiaj tu historii xd
2
A to ciekawe, bo organizacja terrorystyczna Ostatnie Pokolenie nadal jest bezkarna?
0
@zgutek oczywiście
0
@Wojciech123 lepsza odpowiedź
2
@zgutek oczywiście
3
Wolność słowa i ustawa o mowie nienawiści wg Trzaskowskiego xd
0
@Nazio_87 typie xd
5
Ale kasacja, strzał z armaty Kłodzko
0
@Popitek12 na obu
0
@Kapitan hawk mają już premiera to prezydent nie zrobi różnicy, będzie konkretna paka
30
Trzaskowski oskarża Nawrockiego, który ma list gończy od Putina, o prorosyjskosc xd
0
@Tasde ci co uważają za wariata Brauna to i tak by głosowali na niego. 1.2 mln głosów to jest bardzo dużo przy tak niewielkiej różnicy jaka wystepuje. Była szansa że tylko połowa pojdzie, teraz pojdzie 90%.
2
@Tasde to nie był dobry ruch, dał im motywację żeby głosować przeciwko. Wystarczyło zamknąć japę i nie wspominać o nim
1
@Kgorecki2500 ciekawe z którego kraju inżynier
7
@RoberDzik a co sądzisz o ustawkach Tuska? Xd
0
@zgutek przecież tu nie chodzi o to, tu chodzi zdemotywowanie
1
@Chaoss bardziej ich zmotywował. Była szansa że jednak odpuszczą
2
@Kgorecki2500 nim 3 kur zapieje będziesz się pucował
0
@mlodyg_ jakie oro? Jeden i drugi popełnia gafy
2
@KrychaFCB to w końcu faszysta i homfob czy autorytet? Bo już się gubię
0
@Commando oba rządy odpowiadają za deficyt. Koalicja zrobiła teraz rekordowy
2
@Mario96w nie mają
0
@Irmscher10 powinien zostać zlikwidowany a nie renegocjowany xd z reszta renegocjacja oznacza ze istnieje a nie ze go nie ma
0
@Matheu12 będzie jeśli wygra Trzaskowski, Polska wtedy nie skorzysta z prawa weta na 100%.