1

@NeroTFP1 w wielu kościołach tak jest, mnie jako katolika to wkurza niemiłosiernie. Można wspomnieć o głosowaniu zgodnie z wartościami i sumieniem, ale bez jakiś długich wywodów i konkretnym zasugerowaniu wyboru.

2

@Roobo niektórzy to mają dobrze sprane łby xd

6

@Kozinho. Spokojnie będą pisać o pisfederacji i o faszystach xd

5

@SeWo77 a co to Mentzen ma mnie na usługach że mi będzie dyktować na kogo mam głosować? Poza tym odniósł się do tego na TT i wystarczająco tam wytłumaczył

0

@tomek8756 zupełnie jak tutaj

0

@tbas a no tak Tusk nic nie może bo ma prezydenta z przeciwnej partii, zapomniałem, sorry.

0

@Deathwing112 dużo gadał, umie się wypowiedzieć, ale kłamał tak że to w ogóle szkoda słów

1

@tbas a gdzie anulowanie przez 1.5 roku przez Koalicję? Mieli dużo czasu, tylko się nie wypieraj Dudą

1

@fart musiała być ta dyskusja bo był szacunek z obu stron i pozwolenie na dokończenie wypowiedzi

1

@barcelonaLM silniczki odpalaja hydrazyne

0

@Kgorecki2500 no w książce chłop wszystko może, a w rzeczywistości nic xd

0

@Tomiveb oprócz tego że kłamał co chwila Trzaskowski xd

0

@albi muzeum sztuki nowoczesnej to pis stawiał?

0

@Encore meta oficjalnie przedstawiła argumenty i sprawdzali ip, ale co złego to nie on xddd

1

@Gibbon_FCB no skoro Nawrocki chciał się poddać testom to do kogo pijesz?

0

Oho teraz męczennik pisoski xd

0

@spacer przecież Duda zawetował najwięcej ustaw swojej partii w postkomunistycznej RP

0

@Roobo niedobra o tym wspominać

0

@Who_you_mam i tak 13 lat

0

@Toretto jak nie ma dowodów jak meta przedstawiła kto kierowal jego profilem xd

0

@albi bo wydawał publiczne pieniądze na głupoty, ciężko to zrozumieć??

0

@Roobo @Matheu12 tzw okno overtona

0

@Encore @norbi77 powiedział że istnieje ale w innej formie xdd

0

3

@norbi77 nic mi nie udowodnileś bo oglądałem na żywo. Wiem co słyszałem i twoje urojenia tego nie zmienią, poza tym typie ja nie oglądam telewizji, ale co innego może napisać frustrat wyznawca Rafała xd bez odbioru

5

@norbi77 to tobie się wydaje, mi się nawet nie chciało odpowiadać bo to jest jak granie z gołębiem w szachy

Masz linka do saszetek:
https://www.velo.com/pl/pl/produkty-velo

Zachowujesz się jak typowy beton

2

@KamQiX bo rzadkie po nogawce już płynie. Ale to chwilowo, po wyborach wróci do normy

4

@norbi77 kupił nielegalne substancje w żabce, weź lepiej się nie wypowiadaj xd

1

@capoN przecież wytłumaczył, a co złego widzisz w sprawdzeniu czystości polityka od narkotyków? Cały sejm powinien regularnie takie badania przechodzić

0

@Aragorn33 koledzy z koalicji obywatelskiej ładnego psikusa mu zrobili :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?