wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 w wielu kościołach tak jest, mnie jako katolika to wkurza niemiłosiernie. Można wspomnieć o głosowaniu zgodnie z wartościami i sumieniem, ale bez jakiś długich wywodów i konkretnym zasugerowaniu wyboru.
2
@Roobo niektórzy to mają dobrze sprane łby xd
6
@Kozinho. Spokojnie będą pisać o pisfederacji i o faszystach xd
5
@SeWo77 a co to Mentzen ma mnie na usługach że mi będzie dyktować na kogo mam głosować? Poza tym odniósł się do tego na TT i wystarczająco tam wytłumaczył
0
@tomek8756 zupełnie jak tutaj
0
@tbas a no tak Tusk nic nie może bo ma prezydenta z przeciwnej partii, zapomniałem, sorry.
0
@Deathwing112 dużo gadał, umie się wypowiedzieć, ale kłamał tak że to w ogóle szkoda słów
1
@tbas a gdzie anulowanie przez 1.5 roku przez Koalicję? Mieli dużo czasu, tylko się nie wypieraj Dudą
1
@fart musiała być ta dyskusja bo był szacunek z obu stron i pozwolenie na dokończenie wypowiedzi
1
@barcelonaLM silniczki odpalaja hydrazyne
0
@Kgorecki2500 no w książce chłop wszystko może, a w rzeczywistości nic xd
0
@Tomiveb oprócz tego że kłamał co chwila Trzaskowski xd
0
@albi muzeum sztuki nowoczesnej to pis stawiał?
0
@Encore meta oficjalnie przedstawiła argumenty i sprawdzali ip, ale co złego to nie on xddd
1
@Gibbon_FCB no skoro Nawrocki chciał się poddać testom to do kogo pijesz?
0
Oho teraz męczennik pisoski xd
0
@spacer przecież Duda zawetował najwięcej ustaw swojej partii w postkomunistycznej RP
0
@Roobo niedobra o tym wspominać
0
@Who_you_mam i tak 13 lat
0
@Toretto jak nie ma dowodów jak meta przedstawiła kto kierowal jego profilem xd
0
@albi bo wydawał publiczne pieniądze na głupoty, ciężko to zrozumieć??
0
@Roobo @Matheu12 tzw okno overtona
0
@Encore @norbi77 powiedział że istnieje ale w innej formie xdd
0
@Encore pewnie @Comentateiro
3
@norbi77 nic mi nie udowodnileś bo oglądałem na żywo. Wiem co słyszałem i twoje urojenia tego nie zmienią, poza tym typie ja nie oglądam telewizji, ale co innego może napisać frustrat wyznawca Rafała xd bez odbioru
5
@norbi77 to tobie się wydaje, mi się nawet nie chciało odpowiadać bo to jest jak granie z gołębiem w szachy
Masz linka do saszetek:
https://www.velo.com/pl/pl/produkty-velo
Zachowujesz się jak typowy beton
2
@KamQiX bo rzadkie po nogawce już płynie. Ale to chwilowo, po wyborach wróci do normy
4
@norbi77 kupił nielegalne substancje w żabce, weź lepiej się nie wypowiadaj xd
1
@capoN przecież wytłumaczył, a co złego widzisz w sprawdzeniu czystości polityka od narkotyków? Cały sejm powinien regularnie takie badania przechodzić
0
@Aragorn33 koledzy z koalicji obywatelskiej ładnego psikusa mu zrobili :)