2

1

@gumaz no jak widać ma jedno i drugie jak mu się udało uciec

0

@BillyButcher przecież go nie bronię, wyglądało to słabo, ale kłamiesz i manipulujesz. Klasycznie dla wyznawcy Rafała

1

@maroon no tylko zamiast sprawdzić co to jest i jak się używa to dorabiają teorie i kłamią.

0

Bardzo ciekawa argumentacja xd chyba sama w to nie wierzy:
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/2097982637345063/

2

@maroon nie wiedzą bo mówią że walił w nos xd

2

@BillyButcher przecież nie walnął w nos, tylko użył woreczka tytoniowego xd nie wykrzywialo go jak Zelenskiego

1

@gumaz bo to nie był snus do końca, w każdym sklepie z wyrobami tytoniowymi masz właśnie woreczki nikotynowe o różnej mocy i smakach.

1

@sokot tyle razy o UE wspominał że powinien tę flagę zamienić

0

@pluszek zachowuje się jak jakiś oszołom. Masakra

1

@Szmulek no wyglądało to słabo, ale nie przedstawiałbym tego jako najgorsza rzecz xd

2

@barcanawieki jaki narkoman, snus to jest tytoń w woreczku.

1

@Szmulek ale nie twarde narkotyki, bez szału. Cała skandynawia wali te wory aż zęby wypadają

1

@Ryoumen już na kibolk3 się przyznał, także wystrzelali się z amunicji. Mieszkanie już nie grzeje, awantury także, a nawet motywują elektorat do głosowania.

4

@albi cóż szkodzi obiecać :)

3

@John_Doe pisoski demagog manipuluje xdd

8

@Eto'o9 R10 następny co i tak głosował na Trzaskowskiego i dorabia historie

0

@norbi77 no to skoro jest w innej formie to nie że go nie ma. No przestań robić z k. logiki

0

@pax ale to nie ja wklejałem xd można sobie w nitkę wejść i poczytać

0

@Mixtape przynajmniej nie skłamał, a czy to dobre czy złe to już każdy sam oceni wg siebie

1

@Mixtape twój ulubiony portal factcheckingowy demagog gruzuje kandydata koalicji xd no ciekawe

3

@KamQiX przynajmniej Mentzen zarobił na tym xd

1

@norbi77 chlopie, demagog wziął jego wypowiedź wprost xd

0

@Croocers kukle pieką wyborców, szkoda że do małej liczby osób to dotrze

0

1

Uhh klamczuszek Trzaskowski:



Polecam prześledzić posty.

1

@clyde autorytetem faszystą i homofobem

0

@Objectivo Mentzen ma do pustej wystawione to, że Trzaskowski jest związany z partią. Na pewno będą też ataki o faszystów i inne epitety. Dlatego uważam że lepiej niż Nawrocki nie wypadnie

1

@cules100pro nie zgodzę się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?