wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@maroon naprawdę nie chce mi się tłumaczyć tego, że to jest resortowe dziecko, które w pełni korzysta z przywilejów uzyskanych przez jej teścia.
7
@maroon jej teść dowodził w tej obławie. Stary czerwony komuch.
0
@GeneralXavi demokracja jest wtedy kiedy odpowiedni wygrywa. Jak nie to reszta to faszyści.
1
@mmaciass niestety postkomunistyczne media wykreowały taką narrację.
1
@clyde przecież mężczyźni też nie mogą aborcji dokonać w standardowych warunkach xD
1
@Natenczas Trzaskowski to się nie pojawi tam w ogóle XD
0
@Cvzx sztosiwo!
0
@Kgorecki2500 ale już co przekazał poparcie to ich XD
11
Już niedługo:
https://zapodaj.net/plik-3e1bL0d2Wd
6
@RafiVeB to jest tzw. święto demokracji, ale tylko kiedy odpowiednia opcja zdobywa satysfakcjonującą ilość głosów XD
6
@MesQueUnClub96 idź się uczyć do kolejnej matury bo analizy to nie wychodzą tobie dobrze.
5
@FioletoweOczy serio macie wyborców konfy za idiotów? Chyba jednak tak, widząc tę pianę dzisiaj jaka się wam toczy z otworów gębowych.
1
@clyde tyle złota tutaj jest wklejane, że już nie nadążam reagować XD
5
@SirFinley to jest ta elyta, inteligencja, nowe rozdanie, czysta woda.
0
@GTBTP przecież nic nie mogą bo nie mają swojego prezydenta, nie wiedziałeś?
2
@directedbyfcb ale to nie w Polsce kolego.
0
@Comentateiro pozostało się tylko śmiać ze sfrustrowanego kolegi.
0
@Kondziu_FCB nie w POPIS
2
@Beztroskii proszę bardzo: http://www.grzechy-platformy.org
4
@Kondziu_FCB kto niby ma go ścigać? Prokuratura Bodnara? XD
2
@RosjaninBut teraz pokazują swoje prawdziwe oblicze, pieniactwo, buta, arogancja. A to wszystko przez to, że zostało im 2,5 roku żłoba do dojenia, mocodawcy z Niemiec nie są zadowoleni.
31
@Luciano99 dobry bait.
0
@Gall takich głupot to dawno nie czytałem.
0
@MesQueUnClub22 przecież Duda nie startuje w tych wyborach to co to za argument??
2
@MesQueUnClub22 czym ty się podniecasz? Każdy z kandydatów umie mówić w językach obcych. Trzaskowski się tym flexuje to ma łatkę bążura.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty
8
@Roobo antypolacy u władzy.
0
@nightwishygt rozwój wydarzeń byłby idealny, ale jako że mają jeszcze 2,5 roku na napychanie swoich kieszeni to tego nie odpuszczą.
1
@Jakchcesz no właśnie nie, ludzie nie będą głosować za Nawrockim, a przeciwko Trzaskowskiemu.