wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 będzie jeśli wygra Trzaskowski, Polska wtedy nie skorzysta z prawa weta na 100%.
2
Konkluzja jest jedna, obaj kłamią xd
2
Trzaskowski twierdzi że nie ma zielonego ładu xd
2
Trzaskowski wystawia do pustej z czipami.
0
@mkord czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
@RobsonPL jak nie ma tego zapisanego to z całą pewnością mogę stwierdzić że taryfy ulgowej nie będzie
0
@Chaoss nie było masowej migracji ludzi z Ukrainy. Jak było przemieszczanie to na zachód Ukrainy. Poza tym UE się wypowiedziało, że przyjęcie Ukraińców nie zwalnia nas z paktu. Trzaskowski kłamie
0
@Irmscher10 w porównaniu do obecnej to był jakiś wypierdek a nie wojna
0
@pawello10 i już się nie uśmiecha xd
0
@Kinginiesta migracja na zachód Ukrainy xd
0
@Michael24 to jest tylko mylne wrażenie wykreowane przez postkomunistyczne media. Jutro się przekonasz dodatkowo
2
Wali z armaty Nawrocki
3
@KamQiX jutro będzie prawdziwa weryfikacja u Sławka
2
@Kgorecki2500 #bylenietrzaskowski
1
@michal26 w oczach wyborców to będzie wizja zadufanego człowieka
1
Przecież pytanie było inne, żenujący Trzaskowski xd haha co to za odpowiedź na finansowanie zagraniczne spotów wyborczych
2
TVP w likwidacji chyba nie opłaciło rachunków że tak tnie
0
@Chaoss pójdzie rzadkie jutro
0
@RoberDzik jeden rabin powie tak, inny nie
0
Pan Trzaskowski mimo dużej ilości podkładu już ma ciśnienie
0
@bartekvisca no to Nawrocki ma równowagę, pochwalał socjalizm PiSu xd
0
@bartekvisca równowagą nazywasz prezydenta z partii rządzącej? Xd
0
Trzaskowski to chyba na jakiś prochach, dziwnie wygląda xd
2
Oszust składa zawiadomienie do prokuratury xd:
#bylenietrzaskowski
1
@Vurt nie no sciemniam
0
@Vurt widać że to fotomontaż
1
@RosjaninBut i co robi prokuratura z PKW i ABW? NIC
0
@JBgomeS no ostrzegają resortową ynteligencję i elyte xd
0
@Kgorecki2500 tusk powiedział że nie ma tematu reparacji xd
0
@Cygan BRC tak tak tak, obie partie przebijają kolejne, platforma to taka kryształowa xd