tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz My tego meczu nie wygraliśmy jeszcze.
1
Jeszcze jedna. 0-2 to przy naszych problemach nadal nie jest wygrana :D
1
My bez tego piłkarza walczylibyśmy o LE. Jeszcze 2 bo wylew dziś gwarantowany będzie
0
Dziś oglądamy mecz jak na orliku. Każdy coś kombinuje, może sie uda.
2
@Messibestplayerintheworld Nie byłoby głupio. Ale raczej ploteczka, bez naszego DNA.
2
@VenoM Venom, strzelasz w tego Koemana codziennie po 10 razy. Rozumiem, że nei trawisz naszego trenera, ale to nudne już jest. Tym bardziej, że się powtarzasz.
2
@Hopner15 W końcu prawde powiedział, płace ze swoich podatków na jednego Janusza. Na Janusza Korwin-Mikke
1
@GeneralXavi W MU kompletnie zawiódł w szczególności psychicznie. Podobno problemy z wiadomo z czym w świecie z pieniędzmi. Ale może dojrzał, umiejętności ma.
1
@Marcel99 Pytali czy ma pokój do wynajęcia dla Laporty.
2
@Vebrol Fati to kontuzje w tydzień by wyleczył. Taki Pep jest zaj..
7
@JimMorrisonFCB Albo dwójkę
6
Jezu już się bałem ze klauzula odejścia do FCB ale na zasadach wynegocjowanych przez min 3 m-ce bzdur przez gazety
0
@Encore Pokazała jak słabo wygląda nasza kadra, i że pomoc to must have do wzmocnienia
0
Przecież on cieniuje w Interze. Mam nadzieję że nie walniemy tej głupoty
4
@kaamil1910 A według MD nic nie wiadomo i jest poprostu na liście. A PSort zaraz napiszę że już podpisał, a Marca że Depay w RM. Zero wiarygodności jak dla mnie gazeciaki w Hiszpanii.
0
@Godz1oPL Napoli sie wypi.... jak zwykle :)
1
@GeneralXavi Ciężko go ocenić, bo nie gra nic. Dlatego wszyscy dokładnie wiedza kto zagra, kto wejdzie, i jak będziemy grać.
0
@amanter A ma wyjście?
0
@damiano996 Idac moim tokiem myslenia to myśle inaczej niż ty. Ja swoje argumenty dałem, Leo powinien zostać i wzmocnić zespół, a ty chcesz by Leo odszedł bo według ciebie dlatego moczymy mecze bo on jest. Widzisz różnice?
1
@VbamboeB Jakoś nam z Granada nie wpadło, a tez autobus był.
0
@damiano996 koniec argumentów? No obejrzyj sobie zespół bez Leo.
0
Maja 20 minut, niestety obawiam sie ze wciska.
0
@damiano996 Nie musi. To Leo ma wylewy w obronie? To Leo nakazuje by Dembele miał skuteczność jaka ma? To Leo steruje Pomoca? Nie
0
@QUNJ Dla nich to oszczednosc na Marketingu, tylko nie kumają ze dokładnie tyle samo Leo generuje przychodu co kosztuje.
0
@damiano996 To tylko twoje zdanie. A nie grał np. z Betisem. odpal sobie, zobaczysz jak graliśmy bez Leo. No i w PK graliśmy bez niego w początkowej fazie, miłego oglądania. ZESPOŁU
2
@VamosRakieta Oni mieli pierdyliard kontuzji. Do tej pory one rozumiem tej naszej porazki z nimi.
1
@damiano996 A jak Leo nie gra to tez go szukaja?
6
@VamosRakieta Poproszę o rajdzik jak za czasów w Barcelonie.
0
@BarcaInfo Na razie to info tylko z Rac1? Czy ktoś jeszcze podał ?
0
@Messibestplayerintheworld Szkoda ze to tylko RAC1. Dawno juz przestali być dobrym źródłem.