tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ilovefcb_95 Czyli RM wygrał. Musiałeś nie?
0
@Encore Spoko jak ich znam, jedno zgrupowanie reprezentacji, afera z prostytutkami i tyle wiekszosc widzieliśmy.
1
@arasz1819 Skończyła się saga Neya, media wymyśliły kolejna bzdurę. Tak łatwo ludźmi sterować
0
@AduŚ07 aha czyli umocza, dzięki wiesz
0
@Wilczeq I co to zmienia? Mają duże szanse by wygrac. Do tego mają serie kilkunastu zwycięstw pod rząd z Sevilla. Jeśli jesteś pewien że RM straci pkt, postaw u buka i bądź mądrzejszy od LR
1
@Janiama Dla LR ważne by wszyscy mieli 19, max 21
0
@Coutinho007 ktoś napisał że dobry to dobry. Jest młody i dobry więc dla LR to must have
0
@Rewolucja123 pokaż mi obrońcę który nie popełni ani jednego błędu.
1
@Rewolucja123 Ale nudny był. To wiesz.
0
@matirix20 Menago Mino Raiola. Zapomnij.
0
@cat_r37 To, że my walczymy o LL to bardziej zasługa RM i AM niż samej Barcelony. To bedzie najsłabszy mistrz od kilkudziesietu lat, mówię o pkt. Ale zgadzam się, Koeman miał kosmiczne wyzwanie i jak dla mnie sie sprawdził. Tylko trzeba pamiętać o jednym, tak jak piłkarz nie przeskoczy pewnego poziomu tak samo jest z trenerem. Pytanie czy Koeman jest w stanie wyskoczyć Level wyżej, dostając wzmocnienia o które prosi, no i co z założeniami taktycznymi. Ja ocenie jego prace po sezonie, ale na teraz dałbym mu drugą szanse.
0
@Keriox Yhy, ta. Nowej sago start.
0
@Maker0 liczne kontuzje to miał RM. Nie można ganić wyników za kontuzje, bo wszyscy cierpieli w tym sezonie. Co do reszty nie mam zdania, poczekam na koniec sezonu z osadami.
0
@DonMatteo901 zabawa dla gimbazy. Faktycznie śmieszne
1
@Messibestplayerintheworld W obecnych czasach 70 baniek za niego? Ostro przygrzało słoneczko.
2
@cat_r37 I dlatego go wyjebmy bo reszta zespołu jest średniej klasy. Najgłupszy argument jaki można użyć. Trzeba wzmocnić ten zespół. A pozbywając się Leo musimy wydać kosmiczne pieniądze by go zastąpić. przedłużając płacimy pensję, ale utrzymujemy marketingowy przychód.
2
@kamilop I caly swiat nasz.
5
Czy możemy już skończyć wrzucanie newsów o Neymarze. Nie macie jeszcze dość?
6
@Messibestplayerintheworld Fernandes, Alena, wypożyczyłbym Trincao. Któryś z dwójki Grie, Dembele.
4
@Medrzakoo01 porażką RM i AM obojętnie w którym meczu dodam. Co za różnica czy dziś czy za tydzień?
3
@Lopezz80 Ale ze im sie to nie nudzi.
6
@jeyx77x pierdu kompletnie bez argumentów, jedności itp.
1
@Toretto Tylko na 2 ,3 piłkarzy. Chelsea kupowała raczej nie gwiazdy
0
@michal26 Zwalnianie po pod roku? Po co?
0
@barcelonaLM Leo bliżej PSG. Oni sie zemszczą za podchody do Neya.
0
@Shroud Dlaczego. Odchodzi z BM, nie wiem czy wiesz, a dziś powiedział, że rozmawiał w temacie objęcia reprezentacji Niemiec, ale ma inne oferty i sie zastanawia.
0
@Shroud Flick? Moze?
1
@michal26 A przepraszam fakt. Wódeczka wpływa na wzrok :)
4
@TylkoBarca7273 Musisz oddać dwie Nerki bo oba zespoły musza przegrać.
1
@MesQueUnClub96 Yyyyy co?