tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koeman powinien się wziąć za taktyke i motywacje, a nie szukać wojny z sędziami. Bo tego nikt nie wygrał jeszcze. Nie potrzebne te dyskusję.
0
@CzarnyKapelusz A konfederacja nie zrobiła by nic, i wszystko samo by się rozwiazało prawda. Problem w szpitalach, kadra, leki, wszystko zniknie gdy nic nie robimy.
2
@CzarnyKapelusz Jedyny słuszny wniosek jaki mi sie cisnie to "PIS niech już sprdl".
0
@DonMatteo901 Finał to zawód? Porażka 1-0 z BM to zawód. Nie sadze
0
@DonMatteo901 No właśnie PSG słabo, wiec wysoki szczebel go zweryfikował.
10
@DonMatteo901 Kretynskie porównanie. To jest tak jakbym wziął jakiegoś trenera z 2,3 ligi i porównywał osiagniecia na tym szczeblu z 1 ligą. Walka o LL, LM, to inny świat niż walka o LE.
0
@szkutnik91 dziś napisali ze woooooolno podpisuje.
1
@kodi77 sprawdziłeś datę, czy to nie czasem news z poprzedniego lata
0
@tomek8756 Ja latać nie lubię. Ale latałem już 24 razy. Walnij setkę przed, setkę podczas lotu i zleci :)
1
@lukas10 pewne szczegóły. Za mało siana
1
@Pilka_jest_okragla a to tak on wygląda
1
Haha Spowolnił :) Francuskie gazetki widzę że wyższy level niż katalonskie :) kontrakt ma na biurku. Rozumiem że woooooolno podpisuje :)
0
Uważam że ostatnio dobrze sędziuje. Na pewno lepiej niż Manzano.
2
@jakub1906 on przecież z 7 miesięcy nie grał. Talent ma ogromny, ale w RM coś mu w głowie priorytety posypało
0
@Geble zobacz jaka kasę wydają
0
@Quavosk ok a powiedział jak oddłużyć kraj, bez siana z UE. Bo krytykować ja też umiem, ale to nie znaczy że nadaje się na prezydenta
0
@Quavosk 80 latków szczepi się najmniej. Zaskoczę cie, w chwili obecnej najwięcej 60-70, a już teraz bardzo wysoko grupa 40+. PR biadolenie jak zwykle. Zresztą temat kompletnie bez sensu. Do 29.05 wszystko otwierają.
2
@kkbarca Oj beda go jechać na białasy.pl
0
@saczers438 finał MC - CHELSEA. Trzeb będzie anulować mecz
0
@betonito w gry PC pewnie tak
0
@ViscaBarca123 thx biorę na warsztat
0
@JohnnyBarca muszą atakować. A Chelsea to autobus. Będzie ciekawie
1
@Gonzo349 Lenglet niech się pozbędą, dobry ale presją go zjada i popełnia kosmiczne błędy
0
@Dominx hehe, dobre
1
@Gonzo349 to jest przyszłość. Kompletnie nie na sprzedaż
1
@kuz ile kur można czytać tych pierdolet o wyborze przez Leo z kim ma grac, ile można pisać o byciu nędznym kapitanem. Czy wam się to nie nudzi?
0
@kuz Ważne by otworzyli wszystko, czy to już istotne czy i kto sprawdzi szczepienia?
0
Mógł powiedzieć jak w szkole coś w stylu " Jesteś u pani" a nie obraża sędziego.
0
Mięknie faja. Wielka FIFA
0
@Kismeth Nie wiem czy wiesz co to ironia. Ale ok