tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 wczoraj to była wpadka starych dziadów, z RM Alba. Szczerze to właśnie młodzi są pewniejsi. Jeśli nie wygra LL, ale powalczymy do końca to też jestem za tym by został.
1
Ja z końcem roku byłem za zwolnieniem Koemana. Teraz szczerze czekam na koniec sezonu. Zrobil dobra robotę, ale mecze PSG, RM mnie wkur. Bo wyraźnie położyliśmy pomysł na mecz. Wczoraj skład obrony, kompletnie nie rozumiem. Ale trzymam kciuki, czy zwolnić po sezonie, nie wiem, nawet gdy nie wygra LL, to trzeba ocenić koniec sezonu.
0
@barcelonaLM są na dnie, ale zobacz mecze u siebie. Właśnie Valenci się obawiałem, ale teraz marginesu nie mamy
0
Nie ma co winic tylko Roberto. Zespół moim zdaniem oddycha już rękawami. Getafe, Valladolid, druga połowa Villarreal, RM. Jedyny pewny mecz to z AB. Zespół padł, a raczej Leo. Decyzję Roberto, Umtiti złe, ale jednak widać spadek formy. Ten Farciarz łysy z RM zgarnie to jeszcze
0
@Barca1922 ani my ani oni nie wygrają wszystkiego.
11
Komentarz usunięty
0
Idzie sie popłakać. Kur czułem, że jak drugiej nie wbijemy to sie zemści, nie wiedziałem, że aż tak. Szkoda ogromna szkoda, wielka szkoda. Ale mecz z Valladolid już pokazał, że zespół jest zmęczony, druga połowa Villareal. średnio to widzę, bo zrobić już sie nic nie da. No nic trzeba liczyć na wpadki RM i AM.
2
Bajubaju mistrzostwo. Z rezerwami Granady.
2
Ale dziwny skład. Niby odpoczywają, ale ci z żółta w podstawie hm
0
@LuisSalvano ta i Neymar :)
1
@LuisSalvano Czyli jak z Neymarem. A 9-tki jak nie bedzie tak nie bedzie.
1
@Chakalaka I zaraz Spoty - dementi, Mamy juz sponsorów, Haaland blisko FCB tego lata. Pierdolety, bez pokrycia
0
@Foton raz się ma pecha. Mecz z Totkaki, raz fart, patrz wczoraj. Ja byłem za PSG, uważam że mają większą szansę z RM, który się może przesliznac do finału.
0
@JohnnyBarca przecież obie bramki to fart. Do tego PSG powinno wbić 3 w pierwszej połowie i nie byłoby o czym gadać. PSG przegrało ten mecz, a nie city wygralo
2
@FC1899Barca Chyba w Fifie. Pierdolety dziennikarskie
0
Jak to możliwe ze pół LR chciało Wernera. Strasznie średni piłkarz
14
Ta ciekawe za co. Wybral grubasa niech się męczy
0
@barcelonaLM dlatego rozwiązaniem na to zło jest wyjście Polski z UE. Nasza gospodarka wybuchnie z zachwytu. Visca Konfederacja
1
@Yosemite zapowiadał się zaj. Teraz jakiś taki średni.
0
@amanter Na złość ? Nie wydaje mi się. :D
8
@ptrx Dlaczego nie dajesz szans? Dla mnie 50/50
2
@nwchades Odpuść z tymi ludźmi prowadzenie dyskusji jest bez sensu. Jedyne argumenty to a bo za czasów PO było tak, a bo za PIS było tak, a bo , a bo. Ale zapytaj co Konfederacja by zrobiła np z Pandemia, odpowiedź nic, bo nic spowoduję, że wszyscy byliby zdrowi i szczęśliwi, a wszystko to spisek całego świata.
0
@th@les o co chodzi? Jaki bilans?
0
@Janas11224 a głosy w głowie nie mówią ci. Muszę kupować amerykańskie produkty, muszę kupować amerykańskie produkty. :)
2
@saczers438 z minusów, trochę za bardzo egoistyczny jest chłopak
0
@saczers438 No to jak 70 baniek :) Jeszcze obrońca i jeszcze w obecnych czasach . Już to widzę. Bzdura kompletna.
0
@saczers438 Varane czasem nie ma jeszcze rocznego kontraktu. ?
2
@Persyfl Bo nie robiąc nic, Pandemii nie będzie. Czego nie rozumiesz.
6
@Kgorecki2500 Szkoda papieru.
0
Mega fajny mecz.