tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB tylko tak oglądam. Zero PL
1
A nie 56?........
.
0
@monachomachia2 Wygraliśmy mecz po 5, latach u nich. Brawo dla nich
0
No dobra jako że byłem nielicznym który wierzył. To za tydzień potrzeba TS w najlepszej formie, nie wiem jak go odzyskać. Ale i moim zdaniem Lenglet nie może grać z AM. Ten człowiek to jak robi błąd to błąd który zawsze kończy się bramka. No i Leo, potrzeba Leo, a Leo uwielbia grać z AM. Jestem optymistą. Uważałem że z Valencia stracimy pkt a nie z Granada. Strasznie szkoda ze z Granada nie był remis. Strasznie
0
@natanvip Sezon jest długi. I fakt teraz to tak wygląda, ale za tydzień mogą być kluczowi. Najbardziej martwi TS. w takiej formie go nie widziałem nigdy
1
@pax to jest piękno tego sezonu. Ktoś na bank straci pkt. Pytanie kto
0
@AmigoBlancos tu nikt nie czeka do końca meczu. Zły wynik wyjebac wszystkich z Leo na czele. Tacy kibice
0
@TSWKRK Cilesen wyszedł za linie. Moim zdaniem by powtorzyli
1
Utrzymać. Nie mamy najlepszej formy. Ale wynik trzyma LL dla nas do końca
0
@Lucassito ta mieliśmy ale nie chce mi się gadać z takimi typami jak ty. Pedri.
1
Nie da się was czytać. 3 setki, karny. Ale katastrofa itp. To na jestem zazwyczaj człowiek małej wiary, ale i was to ja już słów nie mam.
1
@jedrek7000 wygrają i takie typki jak ty znowu znikną do czasu aż przegrają i wyleziesz pitolic te swoje pierdolety
0
@FafitFCB pewnie teraz czas na testy
1
Po zwycięstwo. Moim zdaniem 1-3 dla naszych.
1
@draxidox Lubić lubię, ale nie lubię drugiego dnia. Wolę wódeczkę
2
Chciałem napisać że Granada dziś umoczy. Prdl farciarze.
0
Na Valencię dałbym Dembele, reszta ok
0
@horang Gdzie leci?
1
@LuisSalvano Widzisz go u nas? Boja jakos nie widziałem podpisanego kontraktu. Nic nie wiadomo o tej chorągiewce.
0
@FC1899Barca No ale wtedy by nie było takiego efektu wow. Zobacz na smiertelnosc u nas jest ponad dwa razy większą smiertelnosc do liczby chorych, do calej ludności to nawet lepiej nie porównywać bo pewnie z 10.
0
Trzeba rozliczyć drużyne ale po sezonie. Teraz rekordy, statystyki nie sa istotne. Jeśli umoczy LL w końcówce sezonu przegrywając dziś, przegrywając remisując z AM, to grubo trzeba sie zastanowić nad projektem, ale na teraz jesteśmy w grze i walka sie liczy.
2
Taka bramka w stylu Barcelony. Na Frajera w obronie
0
@DonAndrzejos W dupie to mam jaki on jest, dobry, zły, średni. Dziś potrzebne zwycięstwo i szczęście.
5
Dziś wiara tylko w zwycięstwo, nie gdybajcie o innych rozwiązaniach. Cały dzień tylko wiara. Granady juz nie cofniemy. Miłego dnia
1
Ludzie musimy wygrać 5 meczy. Nawet gdy RM zrobi to samo to będzie kozak końcówka. Patrzeć Trzeba tylko na siebie. Granada albo wyjdzie nam bokiem albo nie
0
@Kamiloza91 oby panowie. Oby
0
Kross, Modric odpoczęli. Źle
5
@Avernand wystarczyło, ale Barca jak wie że czegoś nie może zrobić to dokładnie to robi.
1
Ludzie cały mecz milion sytuacji. A na sędziów zganiacie.
0
@TheHeisenberg włączają co 10 minut nic się nie dzieje