0

No dobra czas na mecz w którym wygramy ze szczęściem. Zazwyczaj jesteśmy lepsi i moczymy mecz. Może teraz trochę farta

0

Mają takie twarze jakby wychodziło na BM w drugiej połowie. Mocno zmotywowani :)

0

@Maksio21 SR do środka, cofnąć De Jonga na Pivota

0

@Salchent Dokładnie. Oby druga połowa też taka była i odmieniła nasz zespół.

0

@Kamiloza91 Nie rozpykal, tu nie ma taktyki

6

Koeman chce wygrać z AM dwoma 18latkami w środku pola. Powodzenia. Mają autostradę w środku po tym jak zszedł Busi. Przychodzi ważny mecz i my bez pressingu, bez zaangażowania, bez pomysłu, bez niczego. Strasznie słabo to wygląda.

1

Teraz widać ile Busi znaczy. De Jong obowiązek na Pivota

0

@TridenteMSN 3 sytuację są po jego kretyńskich podaniach. Ale ok

0

Tak słabego meczu to my nawet z RM nie graliśmy

0

To AM chyba chce dziś wygrać. Bo nasi kompletnie nie zainteresowani bieganiem

1

Lenglet, Alba w najważniejszych meczach w formie. Nie rozumiem czemu on gra. Nie rozumiem

0

Jest Lenglet jest zabawa. Nie rozumiem tego. Kompletnie nie rozumiem, ten człowiek zabrał nam kilogramy pkt.

1

@lukasbarca86 Gimbaza będzie się bawić, retweety, itp, kasa leci. Na debilizmie w tych czasach spory hajs się zarabia.

6

30 netto. My pewnie z 15 mogliśmy dać, macie odpowiedź czy chciał wrócić do Barcy czy brać kasę.

0

@Kwasiak98 z nami wygrali. Z jeszcze gorszą kadra

1

@Messibestplayerintheworld Neymar to nie skrzydło. Teraz to on bardziej gra na pozycji Leo. My potrzebujemy 9-tki.

1

Wczoraj jak dla mnie najlepsze z możliwych źródeł Ben Achraf pisał, że sprowadzenie Neymara jest nie możliwe z powodów finansowych. Dla mnie temat nie istnieje.

0

@Messibestplayerintheworld Chyba postawiłbym na Mingueze. Dest cieniuje od dawna, a Roberto to Roberto

116

Będzie to tak wyglądać
- Proponuje wam 2 lata bana na LM
- Nie
- A to jak nie to nie, tak tylko proponowałem

0

@Gaucho No na kogo, jak my złamanego grosza nie mamy. I kto da nam ta jakość?

0

@domin682 to malo widziales. Reasumujac nie robienie niczego jak to promuje Konfa nie spowodowałoby ze Covid by wyparował i te szpitale nie były zajechane.

0

@domin682 A wcześniej tak by nie było. Nasza służba zdrowia to katastrofa od zawsze. Masz znajomosci to i masz opiekę. Nie bede opowiadał ci o moich 3 tygodni walki z kamieniami i wywalaniem ze szpitala. Było to przed Covidem.

0

@Quavosk Odrobine wyższe. ? Człowieku zmarło 70 tys ludzi na Covid @domin682 dla mnie skrajne ugrupowania maja pusto w baniaku, patrz Prawica, Lewica. Nic osobistego do ciebie.
Na jakiej podstawie oceniacie, ze jak byśmy poszli torem pomysłu Konfy czyli nic nie robić to zmarło by nadal 70tys ludzi. Jakbyśmy nic nie zrobili, rozumiem że te dodatkowe osoby by nie zmarły? Zmarły by również bo szpitale były zajechane osobami chorymi na Covid, a było by ich jeszcze więcej. Sami sobie oceńcie swoja logika.

0

@TheHeisenberg W 3 zespoły beda grac?

2

@domin682 Kazdy kto krytykuje Konfe to Lewak? To pokazuje jak pusto w baniaku macie. W sumie dokładnie tak samo jak Lewica.

1

@Mario96w łupież mam cały czas. Nizoral lepszy.

0

@IMBALEO ale żyją. Chyba jest różnica czy dla Konfy nie ma?

0

@Barca1992 no trochę ludzi zmarło. Ale rozumiem ciebie nie dotyczy innych nie szkoda.

2

@DonMatteo901 a to zaj. Mają ukrywać dokładnie tacy jacy są? Gratuluję wyboru.

0

@Mathew86 ta kumpel. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?