- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2327 Culés
11
Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość Grzegorz Braun skrytykował system usług medycznych w czasie pandemii koronawirusa. Były kandydat na prezydenta RP słusznie zauważył, że w ciągu ostatniego roku zmarło o 120tys. osób więcej niż w latach poprzednich w tym samym okresie, więc nawet doliczając zgony na covid to wychodzi na to, że wiele osób dodatkowo umarło przez wirusa, a nie na wirusa. Od siebie przypomnę tylko, że Konfederacja Wolność i Niepodległość od początku krytykowała podejście innych opcji do walki z epidemią argumentując to hasłem, że lockdown jest gorszy od choroby i wychodzi na to, że mieli rację - wiele epidemiologów mówi, że obecnie koronawirusa za sobą mogło już mieć nawet 40% mieszkańców Rzeczypospolitej wiec to wskazuje, że pomimo zamkniętych niektórych sektorów gospodarki ludzie i tak zarażali się w miejscach dostępnych takich jak praca, kościół czy supermarkety i zniszczenie wielu branż i zadłużenie Polaków na potęgę było złym podejściem.
Komentarz usunięty
5
@domin682 Ten od snookera ignoruje moje posty więc w tym przypadku nie ma się czego obawiać.
0
@Quavosk nawet gdyby coś napisał to z niekorzyścią dla niego
1
@Quavosk Brak lockdownu dałby identyczne statystyki zgonów jak lockdown ;) Skutek tego taki, że i tak Polacy nabyli odporność zakażając się wirusem.
2
@domin682 Kazdy kto krytykuje Konfe to Lewak? To pokazuje jak pusto w baniaku macie. W sumie dokładnie tak samo jak Lewica.
0
@tbas chodziło mi o konkretną osobę ale wolę nie oznaczać
0
@tbas nie znasz mnie i piszesz, że mam pusto w baniaku. Urocze to jest
0
@tobiasson92 Oczywiście. A nawet jeśli odrobinę wyższe to warto było niszczyć gospodarkę dla 10 czy 20 tys? Ludzie umierają każdego dnia czy to rak, smog, zapalenie płuc, zawały itd. o tych ludziach się zapomina.
0
@Quavosk Odrobine wyższe. ? Człowieku zmarło 70 tys ludzi na Covid @domin682 dla mnie skrajne ugrupowania maja pusto w baniaku, patrz Prawica, Lewica. Nic osobistego do ciebie.
Na jakiej podstawie oceniacie, ze jak byśmy poszli torem pomysłu Konfy czyli nic nie robić to zmarło by nadal 70tys ludzi. Jakbyśmy nic nie zrobili, rozumiem że te dodatkowe osoby by nie zmarły? Zmarły by również bo szpitale były zajechane osobami chorymi na Covid, a było by ich jeszcze więcej. Sami sobie oceńcie swoja logika.
0
@tbas nie wiem co Ci napisać. Mój szwagier rozciął rękę, przedramię (ścięgna poszły w pizdu i do tej pory palcem ruszyć nie może). Od 19 do 23 wozili go od szpitala do szpitala. Przyjęli go dopiero po moim telefonie do jednego posła i jego telefonie do dyrektora szpitala. Tak było we wrześniu. Niby skaleczenie ale uszczerbek pozostał bo nikt nie chciał go przyjąć przez strach przed covidem
0
@domin682 A wcześniej tak by nie było. Nasza służba zdrowia to katastrofa od zawsze. Masz znajomosci to i masz opiekę. Nie bede opowiadał ci o moich 3 tygodni walki z kamieniami i wywalaniem ze szpitala. Było to przed Covidem.
0
@tbas w przypadku złamań czy nagłych wypadków, w tym możliwego wykrwawienia nie było raczej problemu
0
@domin682 to malo widziales. Reasumujac nie robienie niczego jak to promuje Konfa nie spowodowałoby ze Covid by wyparował i te szpitale nie były zajechane.
0
@tbas zgadzam się, że nie robienie niczego to covid by wyparował ale tutaj potrzebny był kompromis i chłodna głowa a nie polityka i słupki sondażowe