tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheHeisenberg bociana piłem dziś ja
0
@Pogba w tym ja :)
0
@jedrek7000 nic mi się nie pomyliło. Jaki wynik taka twoja opinia.
0
@DonAndrzejos Kimich gra od stycznia. Ta sama kontuzja. Fachowiec robi różnicę
0
@Kgorecki2500 Kimich wycięty kawałek nie cały. Od stycznia śmiga jak nowy
0
@natanvip a ten procent wyliczyles z jakiego wzoru? Leo też zaczynal tak karierę. Popełniono błąd przy operacji i tyle
3
Ansu nie ma kolejnej kontuzji tylko cały czas ta sama. Dać go do fachowców i na nowy sezon wróci jak nowy. Będzie dobrze
1
@jedrek7000 przecież wczoraj Pisałeś że w 60 minucie opuści głowę jak zwykle. Co się zmieniło?
5
@TSWKRK Jak wygramy, to RM będzie pod bardzo duża presja. Wiec dobrze
0
@TSWKRK piękne argumenty. :)
0
@deyna2018 30 minut. Jak kolega wyzej
0
@bartekvisca A zobacz ile ich strzelił?
1
@IronSanHybrid Już kolega wyżej wyjaśnił. Ajm Sorry
0
@amanter Chyba sędziowie :)
1
@ciema Ciekawa ale prawdziwa. Był Bravo, Cilesen i była rywalizacja.
0
@IronSanHybrid np tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10004051#comment-10004051
0
@IronSanHybrid Pisza ze 56.
0
@Rewolucja123 Z TS sie zgodzę, bramka prawidłową. A Pedri pierwsza połowa poszukaj. Do czasu jak Barca przegrywała analizowałeś wszystkie mecze. W tym roku jakoś tak mało.
1
@LeoMessiah Ja stawiam dwa domy
0
@baryn Dlatego on nie ma prawa grac za tydzień. W życiu tez szczęście jest potrzebne, a on jest chodzącym pechem.
5
@mkord szkoda ze jak my stukniemy to karny
1
@LuisSalvano Lenglet pokazał jak nie kryć przy stałym fragmencie. Dramat
0
Komentarz usunięty
2
@natanvip ta złapali, z Osasuna srali się do 80 minuty. Nic nie wiadomo.
0
@seba1324 Cilesen wyszedł przed linie.
1
@kaamil1910 zgadzam się. Ale uparł się na Lenglet.
0
@kaamil1910 z AM powinniśmy grać 3-5-2.dzis był idealny moment na 4-3-3
0
@gbarca większą presją, więc czy to jest łatwiej?
0
@jedrek7000 strata bramki na jego konto. Ja nie wiem co on chciał zrobić. Zresztą stałe fragmenty to od zawsze jego słaby pkt.
0
@Cwaniak4 Nic to nie zmienia. Sevilla też zepnie