0

Zasłużyli. AB spuchnie moim zdaniem

0

@macio_944 Zobacz jak AM gra fizycznie, a jak my w drugiej połowie z Getafe i dziś. Tu może być ciężko.

0

Ale dobrze sie ten mecz ogląda. Kozak

2

@Ojciec5tkidzieci Ja to skrócę, beznadziejny.

4

@Gomess O nie trafił, nie dobił i wybił Destowi :) Hat trick.

2

@ricardo0705 Moim zdaniem nie zna przepisów. Tłumaczył sie tym, że wpierw w piłkę było. Ale to nic nie zmienia, noga wysoko i wyprostowana, czerwień bez dwóch zdań

0

@parpe Bilbao jest w tragicznej formie. Ale może tym meczem się obudzą

2

Granada gra fatalnie na wyjazdach. Pedri musi odpocząć. W sumie De Jong też, ale nie ma kto za nich zagrać. Jeden jeszcze może nie wychodzić, ale dwóch to za duże ryzyko

0

@mekston nie możemy, bo jak wygramy z AM to będziemy mieć tylko 1 pkt przewagi

0

@Kuśmier też tak sądzę. Potrzebuję prawej strony.

0

Muszą wypocząć, bo po pierwszej połowie strasznie spuchli. Mało czasu było, w czwartek o północy mecz skończyli. Dwa dni ledwo odpoczynku. Teraz mamy 4

11

Druga połowa katastrofa. Zaczynamy chyba fizycznie nie wyrabiać. Jeśli Roberto miał coś dać w drugiej połowie to ja nie wiem co.

1

Spuchliśmy, potrzebne zmiany.

1

Potrzeba minimum jeszcze jednej bramki. Alba dziś nie pewny, Jest gra mega wysoko. Mecz bardzo fajnie sie ogląda.

0

Dembele to az sie prosi na ten mecz.

2

Ale mnie trzyma cały czas ta sytuacja De Jonga.

0

Ehhh. Szkoda słów.

2

@Barca1992 Napisałem, jeśli to prawda.

7

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27016874,antyszczepionkowcy-probuja-blokowac-terminy-szczepien-rzad.html#s=BoxOpImg4

Jeśli to prawda to szczerze jakbym spotkał taka osobę to dałbym w mordę z liścia. Nie chcą niech się nie szczepią, ale nie powinno ich interesować zdanie innych.

3

Chukwueze; Moreno, Paco Alcácer.

No wam powiem, atak maja solidny.

0

@busquets5 Dest grał ostatnio za to lepiej? Niech gra lepszy, na teraz nie ma co kombinować

1

@kingorbit też tak uważam. Ale też każda passa się kiedyś kończy.

3

@saczers438 Nie wiem, ale oni kasy nie mają, wiec nie ma szans na sprzedaż

0

@michal26 Braun ma 11%. Dlatego

1

@saczers438 I jak na Włoskie standardy brak kasy, wiec propozycja wymiany

0

@tobiasson92 O LR w płaczu.

2

@jeyx77x Valencia mecz był wyrównany. Cadiz, zero sytuacji, karny z d.

1

@Encore mecz z RM i tak jest kluczowy. Pisałem po losowaniu że to nie LVP będzie ciężki dla RM a Chelsea.

12

@Yosemite on zawsze u nas po kontuzji potrzebował czasu. Oby się to nie zmieniło

0

@TSWKRK i zaraz wszystko może wrócić do stanu przed kilkoma kolejkami. Tu każdy mecz jest o wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?