tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasłużyli. AB spuchnie moim zdaniem
0
@macio_944 Zobacz jak AM gra fizycznie, a jak my w drugiej połowie z Getafe i dziś. Tu może być ciężko.
0
Ale dobrze sie ten mecz ogląda. Kozak
2
@Ojciec5tkidzieci Ja to skrócę, beznadziejny.
4
@Gomess O nie trafił, nie dobił i wybił Destowi :) Hat trick.
2
@ricardo0705 Moim zdaniem nie zna przepisów. Tłumaczył sie tym, że wpierw w piłkę było. Ale to nic nie zmienia, noga wysoko i wyprostowana, czerwień bez dwóch zdań
0
@parpe Bilbao jest w tragicznej formie. Ale może tym meczem się obudzą
2
Granada gra fatalnie na wyjazdach. Pedri musi odpocząć. W sumie De Jong też, ale nie ma kto za nich zagrać. Jeden jeszcze może nie wychodzić, ale dwóch to za duże ryzyko
0
@mekston nie możemy, bo jak wygramy z AM to będziemy mieć tylko 1 pkt przewagi
0
@Kuśmier też tak sądzę. Potrzebuję prawej strony.
0
Muszą wypocząć, bo po pierwszej połowie strasznie spuchli. Mało czasu było, w czwartek o północy mecz skończyli. Dwa dni ledwo odpoczynku. Teraz mamy 4
11
Druga połowa katastrofa. Zaczynamy chyba fizycznie nie wyrabiać. Jeśli Roberto miał coś dać w drugiej połowie to ja nie wiem co.
1
Spuchliśmy, potrzebne zmiany.
1
Potrzeba minimum jeszcze jednej bramki. Alba dziś nie pewny, Jest gra mega wysoko. Mecz bardzo fajnie sie ogląda.
0
Dembele to az sie prosi na ten mecz.
2
Ale mnie trzyma cały czas ta sytuacja De Jonga.
0
Ehhh. Szkoda słów.
2
@Barca1992 Napisałem, jeśli to prawda.
7
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27016874,antyszczepionkowcy-probuja-blokowac-terminy-szczepien-rzad.html#s=BoxOpImg4
Jeśli to prawda to szczerze jakbym spotkał taka osobę to dałbym w mordę z liścia. Nie chcą niech się nie szczepią, ale nie powinno ich interesować zdanie innych.
3
Chukwueze; Moreno, Paco Alcácer.
No wam powiem, atak maja solidny.
0
@busquets5 Dest grał ostatnio za to lepiej? Niech gra lepszy, na teraz nie ma co kombinować
1
@kingorbit też tak uważam. Ale też każda passa się kiedyś kończy.
3
@saczers438 Nie wiem, ale oni kasy nie mają, wiec nie ma szans na sprzedaż
0
@michal26 Braun ma 11%. Dlatego
1
@saczers438 I jak na Włoskie standardy brak kasy, wiec propozycja wymiany
0
@tobiasson92 O LR w płaczu.
2
@jeyx77x Valencia mecz był wyrównany. Cadiz, zero sytuacji, karny z d.
1
@Encore mecz z RM i tak jest kluczowy. Pisałem po losowaniu że to nie LVP będzie ciężki dla RM a Chelsea.
12
@Yosemite on zawsze u nas po kontuzji potrzebował czasu. Oby się to nie zmieniło
0
@TSWKRK i zaraz wszystko może wrócić do stanu przed kilkoma kolejkami. Tu każdy mecz jest o wszystko