9

@Djzordon Szkoda ze taki mądry nie byłes jak z nami grali.

0

@kuz rumianek....

0

@Emhyr Szkoda ze z mocniejszym rywalem nie graja.

0

@kuz Na diagnostyce to covid ci przebadają z tego co wiem.

1

Jak zwykle Sport i domysły. Nie zagrał znaczy klamka zapadła, chce odejść. A to że chce poczekać do lata to coś dziwnego?

1

@VamosRakieta W czwartek coś spierdzieli i będzie hejt. Dembele przed meczem z RM pan piłkarz, po out, drewno itp, pod koniec roku Leo musi odejść, nie ma drużyny itp, itd, teraz Leo ponad wszystko, o Grie nie wspomnę bo chorągiewką jego oceny to nie mecz, a minuty.

5

@MarFan kontuzje, covid itp to ty porównujesz ze szczęściem? Tydzień temu mogliśmy coś udowodnić, więc jaranie się że rywal nie ma ponad pół składu jest słabe

0

@Wittgenstein Jesteś gorszy od białych. Najważniejsze trofeum. Rozumiem że wygrali, ale proszę cię, trudność PK, A LL, to lot na Marsa

0

@arasz1819 co wygrał?

0

@maatiixx to decyzja rządu Hiszpanii a nie Laligi.

1

@IronSanHybrid Ważne jak go wygrywamy, jak nie to już piszemy że LL, LM sie tylko liczy. Niczym się nie różni LR od Notatnika w tym aspekcie. Oni nigdy nie docenia FCB a my RM.

4

@KierownikLucas 4pkt nad strefa to dla ciebie bezpieczna przewaga :D

1

@msmsms I tak i nie, prawdy nie poznamy raczej, ale coś czuje ze kryje sie za tym objecie reprezentacji.

0

@Sulimo a oni mają? Zresztą tu nie chodzi o brak szacunku, a szpilki które sobie oba kluby wbijają.

0

@Pawel13sz Williamsa

0

9-tke Bilbao bym przytulił do nas.

2

@BarcaInfo szacun za podejście

3

@BarcaInfo Takie komentarze lubię, bo pokazują co siedzi w szatni, a nie ploty dziennikarskie i karmienie się nimi

2

@DonMatteo901 Bo nie jest. Laporta od samego początku mówił o wielkich umiejętnościach Niemieckich trenerów. Ale też Koeman potwierdził ze w przerwie na repre usłyszał że chcą go na kolejny sezon. Zostanie, nie ukończył pucharu, spiął mentalnie zespół, a najważniejsze odzyskał Leo.

0

@BarcaInfo zaraz geniusze napiszą,ze dla Leo się kasa tylko liczy

0

@kingorbit nic nie zmienił. W końcu wpadło i wtedy jest dużo łatwiej

0

@pele1282 mam wrażenie jakby pierwszy raz coś wygrał. A on wygrał wszystko

0

@BaroPodertos A moim zdaniem presją zejdzie. Puchar mają i wiedzą że teraz grają o kolejny, a nie o życie. Z Koemana też zejdzie

1

@dafik85 Getafe kiedyś wygralo z RM?

1

@FC1899Barca Dembele gra na 9-ce a nią nie jest. Za bardzo go wszyscy jadą.

0

Stawiałem 4-1. Wkur.. Się idzie na te pierwsze połowy.

1

@barcelonaLM a teraz taktyka działa?

0

@Kz1234 co mówi, gówno mówi.

0

@ObiektywnyKibic121 poproszę taka Barcelonę, może w końcu coś wygramy. Bo nasza taktyka podawania wzdłuż jest piękna

2

I dodam, przyjmij podaj, przyjmij podaj, przyjmij podaj. Zero kur z pierwszego kontaktu. Niby skrzydła są tylko gdzie? Bilbao miało dwie sytuację i obiec dwa razy groźniejsze od naszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?