tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld widzę i co z nim nie tak? A zobacz skład Bilbao oraz Juve, RM. Gorszy?
1
@mat32 najwyższa możliwa jakość. Synowi kupuje tylko Geoxy. Ja tylko oksfordy bo inne mi się nie podobają. Ale jakość najwyższa półka
0
@IronSanHybrid Suarez 20baniek pensji, Aguero 5. Znajdź różnice
1
@Pawel13sz z jednej strony dobre połączenie Xavi, Koeman, ale ambicje Xaviego są wyższe moim zdaniem
16
@Pawel13sz Mnie te kosmiczne wpadki z PSG i Realem wkur... są to ewidentnie wpadki taktyczne. Ale trzeba oddac Koeamanowi, że poprawił bardzo dużo i w zespole, mentalu, do tego grają młodzi. Na teraz zasługuję by zostać, lae jednak poczekałbym z wyroczniami do końca sezonu.
0
@barcelonaLM nie zrobia wyborów bo większości nie zdobędą. Dogadają się z kukizem
1
@maroon Wklej wszystko. Bo pamiętaj ze 8 razy częściej ale z tego 1% co sie zarazili
1
@Emhyr Przecież z BM grał.
1
@LUPR a to ciekawe. A jak karny Lenglet w pierwszym meczu? Czy to inne standardy?
0
I wszystkie mecze do końca sezonu poprowadzi Gil
1
@Bamboleo idź do wojska. 15 lat i masz
1
@Comentateiro ocenić trzeba będzie na koniec sezonu, nie teraz.
1
@joloskyy wg przepisów, faul w polu karnych to karny.
0
@Thomas99PL Źródło Astra Zeneka.
0
@bari_94 Czekałem, jedyny argument nierobów. Mogłeś iść. Tak samo mogłem zostać prawnikiem, lekarzem itp. Konstytucja mówi jasno, wszyscy jesteśmy równi , a czy do emerytur mamy to samo prawo? Zdecydowanie nie, a jeszcze jak widze, że wszystkie mundurówki, oprócz wojskowych walczą z PAndemią to szlak człowieka trafia.
3
@Messibestplayerintheworld myślałem że powiesz, że nadszedł czas by mundurowy, czyt. Wojskowy zaczął pracować.
0
@itmustbejoke Nie wygrają wszystkiego. Ale my tez nie
8
Kur.. ale szkoda tej poprzeczki. Bylibyśmy liderami i 2 pkt za nami RM
2
Nikt z 3-ki nie wygra wszystkiego do końca. Pytanie ile razy kto sie potknie
0
@LuisSalvano No to dla odmiany ty idź do białych.
1
@Orlik00 do szpitala na płukanie żołądka. Pies zjadł pół batona. Eh
0
Z tym Alba to faktycznie klops. W ofensywie perfekcyjnie, ale w meczach o stawkę go wyłącza w obronie Jak zagrać za tydzień w takim razie?
1
Może właśnie to jest ten element zaskoczenia. Może jednak postawić na młodziaka do środka.
2
@BarcaSupporter liczy się zespół, a nie jedna gwiazda. My potrzebujemy w każdej formacji solidnego wsparcia
1
@Vebrol jak nie wezmą. Ma rok kontraktu, bardzo szybko znajdzie chętnych. Przypominam że był najlepszy w reprezentacji w ostatnim meczu. Zrozumieć trzeba ustawienie zespoły i predyspozycje. On potrzebuje miejsca, jest skrzydłowym. W takich meczach łatwo go wyłączyć
0
@Ying Atletico nie wygra LL.
0
@busquets5 ty oglądałeś pierwsza połowę?
0
@Deeespacito Postaw Viniego na 9-tke, wtedy porównamy. Obaj to skrzydłowi
0
@Dertinho A co ma piernik do wiatraka?
2
@SergioTomas Dla ciebie podawania piłki to dominacja? Chyba inaczej piłkę rozumiemy. RM grał to co chciał grać.