- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
12
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9894285#comment-9894285
Jordi pięknie zamknął usta wczorajszym meczem. 2 asysty w finale. W tym sezonie 5 goli i 16 asyst. Pan Piłkarz.
2
@VamosRakieta Jordi jest świetny, to nie podlega dyskusji, ale jednak psychiki w tych naprawdę ważnych meczach, gdy nie idzie, to on nie ma.. I to nie tylko on z naszego zespołu. I to stanowi nasz problem w takich meczach, my jeszcze przed wyjściem na murawę się spalamy psychicznie, a wtedy nie da się grać na 100% możliwości.
1
@VamosRakieta Albie się Samuel L Jackson załączył w tym sezonie. Genialny na wahadle i odciążenie go z wielu zadań defensywnych wpłynęło na plus.
0
@TheHeisenberg wczoraj nie wyglądali na spalonych psychicznie.
2
@VamosRakieta Dobije do 20 asyst? :D
0
@VamosRakieta Bilbao w ogóle się nie postawiło.
Komentarz usunięty
1
@Witekk10 oby ;D
1
@VamosRakieta Uwielbiam tych antyalbowców.
Co prawda gra na kosmicznym poziomie, ale płakał na Anfield i odcina mu prąd w ważnych meczach. Sprzedać.
0
@VenoM ale miejsca w finale nie znaleźli w chipsach.
1
@VamosRakieta Oczywiście, ja nie mówię że zawsze tak jest ;)
Ale jednak często tak bywało szczególnie w LM w ostatnich sezonach czy w meczach z Realem. Grali dobrze w lidze, przychodzi taki mecz i czasami bywało co najmniej średnio.
Mam nadzieję, że Koeman będzie potrafił to odmienić.
I nie jestem za sprzedażą Alby, broń boże.
1
@VamosRakieta W czwartek coś spierdzieli i będzie hejt. Dembele przed meczem z RM pan piłkarz, po out, drewno itp, pod koniec roku Leo musi odejść, nie ma drużyny itp, itd, teraz Leo ponad wszystko, o Grie nie wspomnę bo chorągiewką jego oceny to nie mecz, a minuty.
0
@tbas
Pamietam te wpisy @FC1899Barca jak Leo sprzedawał za każdym kroku i nie dawac mu nowego kontraktu itd Wypisywał jak to Lewus jest od niego lepszy itd normalnie peany :D ,a teraz zobocz co wypisuje po jego dobrych meczach .To jest takie słabe ,że ręce opadają
Taki przykład chorągiewek a jest tu ich troche. Jest to rodzaj "kibiców" najgorszej maści