tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrychoO Cały ten szrot odejdzie za free. Może Cou ktoś z PL weźmie za 30-40baniek. Reszta bardziej wypożyczenia
0
@kaamil1910 poje.. To takie samo zło jak Lewica. Skrajne ugrupowania mają 0,1 podejście. Są bardzo niebezpieczne, nie ma opcji bym zagłosował na tych psycholi bo PIS PO jest zle
1
@kaamil1910 ja zrobię to samo jak wygra Konfederacja
1
@pele1282 RM to ma fatum w tym roku. Tak wiem @arasz1819 my tez tam mielismy z 6 kontuzji jest to to samo co 40 RM.
2
@kuz 14 ma odejść a MD wymieniło 7. To tylko błagania gazet. Ale tu sie zgodze powinno odejść z 10-ciu piłkarzy. Ale to są raczej prośby dziennikarzy i nasze, a rzeczywistość taka prosta nie jest.
2
@tobiasson92 Zobaczycie jak teraz jedzenie wybuchnie. Restauracje, Alkohol, paliwo alllllll. Koniec pandemii, wszyscy beda chcieli odbić.
2
@Borry Zostaw już. Grali młodzi dlatego przegraliśmy, a nie czekaj, tylko Pedri to młodziak. To jak to z tą młodą gwardią która podobno Ronald wdrożył?
1
@Kapsel12 Pewnie kolnał Leo na Otodom, dzień dobry jestem LEo Messi, potrzebuje willi. Tylko nikomu nie mówcie.
7
@german_17 boże jak ja uwielbiam takie komentarze. Ktoś tu pisze wielki RM? . Mimo kosmicznych problemów kadrowych są przed nami, wygrali z nami oba mecze, zaszli dalej w LM. Fakt nie opinia.
1
Tego naszego 1-2 z Granada to ja nigdy nie zrozumiem.
0
@Kgorecki2500 Ani jedni ani drudzy. Dla mnie skrajne partie to spore ryzyko.
0
@Kgorecki2500 jakim cudem Konfederacja ma 11%?
0
@Dertinho fajna robotę. Sam zostanę trenerem, powiem kogo chce kupcie mi albo na wynik nie ma co liczyć. Co znaczy wynik ponad miarę, to wasze zdanie że piłkarze z tej kadry stać tylko na PK i 3,4 miejsce w LL. Na porażkę w sp i wpierdziel od PSG 5-2.
0
@Encore zobaczymy pożyjemy
1
Nie ma nikogo na rynku oprócz Pimienty więc dają szanse Koemanowi. Oby te z braku laku nie skończyło się jeszcze gorzej. Ale powodzenia życzę
0
@kamiVeB daj się nacieszyć LR. :)
1
@Barca25 Bo EV wygrywał LL, PK A w LM odpadał jednak na późniejszym etapie
1
@Chakalaka no to kolejny przejściowy sezon czas start. Czuję że 3-4 miesiące i wpada Pimienta.
1
"Wątpliwości w sprawie najbliższej przyszłości Barcelony jest wiele, więc trudno spodziewać się, żeby Messi mógł w takich okolicznościach podjąć decyzję."
Czyli ogólnie domysły dziennikarza.
2
@Yosemite No ale u Koemana strzela cały skład, po 1, 2 bramki ale jednak. :)
0
@Jakchcesz Nigdy tego człowieka u nas. Zreszta gdzie on cos wygrał ostatnio?
3
@kamilop Niby dlaczego ma teraz decydować? Ok teraz powiedzmy powie tak chce zostać, a w okresie transferowym osłabimy zespół to będzie fair? Ma prawo chyba wiedziec o planach projektowych Zarzadu?
0
@cat_r37 to tylko md
0
@jedrek7000 Kompletnie nie jest to prawda. Zobacz na cala kadrę, cala, nie na to kogo wystawia. Nikt mu nie karze wystawiać Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Busi.
3
@jakub1906 za co mam być wdzięczny. Za wpierdziel w Europie z PSG, Juve? Za wpierdziel z RM, AM? Za słaby koniec sezonu? Za stracony rok?
6
@BigVu a mnie śmieszą osoby które twierdzą że Xavi przyjdzie i będzie drugim Guardiola. Nic nie wiemy
3
@Pilka_jest_okragla I git zaczyna od najmłodszych
0
@Gosciuu Dobrze ostatnio sędziuje
0
Tak się kończy gra gdy nie chce się dostać żółtej kartki. Zero ryzyka, dramat
2
@jeyx77x Dlatego grajmy nadal piach, zajmijmy 5 miejsce w LL, odpadnijmy w grupie w LM, a straty za zwolnienie Ronalda pomnóż razy 100.