tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kkbarca Nie licz na to. Taktyka pierdyliarda podań wzdłuż boiska to nasze motto.
0
@CzarnyKapelusz Mogli ale tego nie zrobili. A jak wpadło na 1-1 tylwe ich widzielismy. Zmiany nic nie daja, pomysłu brak, .
2
@Qlewer Dlatego mam płacić dla nierobów? Predzej przejde na działalność i zarejestruje zagranica.
0
@CzarnyKapelusz Wczoraj grali świetnie? Mówisz o drugiej połowie?
4
@Qlewer Zarabiam 12-13 brutto miesiecznie. Widziałem tabelke ile mi zapierdziela ze wzgledu na składke zdrowotna. Staż mam 15 lat, bardzp dużo w siebie zainwestowałem, zaabiam dobrze, to znaczy że mam oddawać innym, którzy w kopercie reszte biorą.
29
@paweldunajecfcb Mi wyszło -500zł do wypłaty. Dobry argument ?
0
@Carlosss Umtiti dramat, Pjanic dramat. O jakich jajach mówisz? :) A Fati wdrożony został przez EV. Wróciła stara gwardia, Mingueza odpadł z pierwszego składu, Dest też.
0
@rumilas Dobrze ze ty mądrze piszesz.
0
@itmustbejoke Kur, no ale on ich wybiera. Wrócił Pique i zobacz ilość pkt. TS ma słabsza forme i co Koeman robi. Nic. No on ich wybiera.
0
@Laza Miażdzymy :) Wczorajszy mecz, pokaż mi gdzie my ich miażdzyliśmy. Bo w 2 połowie to na palcach jednej reki ilość akcji.
0
@pienaar Wrócił Pique i gra zdecydowanie mniej. Dest też po powrocie SR gra mniej.
0
@arasz1819 Gdyby nie Leo to o LM byśmy sie modlili. Niczego lepszego od Setiene nie zrobił. Statystyki sa fatalne.
2
@Janiama Tuchel, Flick, faktycznie trener nie jest istotny.
3
@Carlosss A co teraz mamy młodzież? Wprowadził Pedriego, koniec. Reszta to łapie minimalne ilości minut.
4
@jeyx77x Kto wybiera skład?
0
@barteggg08 To po co taki Lenglet gra? Skoro TS masrłabszy okres, to rozumiem trener nie może postawić na innego?
0
@Quavosk Ktos tu ociepla wizerunek Korwina. Ehh
0
@DonAndrzejos wiemy on jest winien wylewów obrony i TS.
1
Bardzo dobrze napisane.
0
Czyli nie ma wpływu na zespół. Mówi o metalu, to co zmienił?
0
@Colin94 i zobacz z kim :)
1
@PatrychoO daj link jak możesz
0
@arasz1819 sedziowie nas krzywdzą? Czy co się dzieje? W RM sędziowie pomagają?
1
@PatriBarca dobrze ze mamy ciebie eksperta.
0
@barcelonaLM o jakim pechu mówisz?
1
@Gwyn nie wszyscy, przestańcie wrzucać wszystkich do jednego wora.
1
@msmsms no Ronaldzik ich zmotywował :)
3
@VbamboeB a powiesz mi jaki my mieliśmy plan na ten mecz? Jakieś założenia taktyczne?
0
@Hubertusk przypomnij mi kto go cały czas do składu powołuje.
2
Wynik bez znaczenia i tak szans nie było. Ale pokazuje że zmiana bosa będzie. Nie wierzę by Laporta dał mu drugi sezon.