4

@kkbarca Nie licz na to. Taktyka pierdyliarda podań wzdłuż boiska to nasze motto.

0

@CzarnyKapelusz Mogli ale tego nie zrobili. A jak wpadło na 1-1 tylwe ich widzielismy. Zmiany nic nie daja, pomysłu brak, .

2

@Qlewer Dlatego mam płacić dla nierobów? Predzej przejde na działalność i zarejestruje zagranica.

0

@CzarnyKapelusz Wczoraj grali świetnie? Mówisz o drugiej połowie?

4

@Qlewer Zarabiam 12-13 brutto miesiecznie. Widziałem tabelke ile mi zapierdziela ze wzgledu na składke zdrowotna. Staż mam 15 lat, bardzp dużo w siebie zainwestowałem, zaabiam dobrze, to znaczy że mam oddawać innym, którzy w kopercie reszte biorą.

29

@paweldunajecfcb Mi wyszło -500zł do wypłaty. Dobry argument ?

0

@Carlosss Umtiti dramat, Pjanic dramat. O jakich jajach mówisz? :) A Fati wdrożony został przez EV. Wróciła stara gwardia, Mingueza odpadł z pierwszego składu, Dest też.

0

@rumilas Dobrze ze ty mądrze piszesz.

0

@itmustbejoke Kur, no ale on ich wybiera. Wrócił Pique i zobacz ilość pkt. TS ma słabsza forme i co Koeman robi. Nic. No on ich wybiera.

0

@Laza Miażdzymy :) Wczorajszy mecz, pokaż mi gdzie my ich miażdzyliśmy. Bo w 2 połowie to na palcach jednej reki ilość akcji.

0

@pienaar Wrócił Pique i gra zdecydowanie mniej. Dest też po powrocie SR gra mniej.

0

@arasz1819 Gdyby nie Leo to o LM byśmy sie modlili. Niczego lepszego od Setiene nie zrobił. Statystyki sa fatalne.

2

@Janiama Tuchel, Flick, faktycznie trener nie jest istotny.

3

@Carlosss A co teraz mamy młodzież? Wprowadził Pedriego, koniec. Reszta to łapie minimalne ilości minut.

4

@jeyx77x Kto wybiera skład?

0

@barteggg08 To po co taki Lenglet gra? Skoro TS masrłabszy okres, to rozumiem trener nie może postawić na innego?

0

@Quavosk Ktos tu ociepla wizerunek Korwina. Ehh

0

@DonAndrzejos wiemy on jest winien wylewów obrony i TS.

1

Bardzo dobrze napisane.

0

Czyli nie ma wpływu na zespół. Mówi o metalu, to co zmienił?

0

@Colin94 i zobacz z kim :)

1

@PatrychoO daj link jak możesz

0

@arasz1819 sedziowie nas krzywdzą? Czy co się dzieje? W RM sędziowie pomagają?

1

@PatriBarca dobrze ze mamy ciebie eksperta.

0

@barcelonaLM o jakim pechu mówisz?

1

@Gwyn nie wszyscy, przestańcie wrzucać wszystkich do jednego wora.

1

@msmsms no Ronaldzik ich zmotywował :)

3

@VbamboeB a powiesz mi jaki my mieliśmy plan na ten mecz? Jakieś założenia taktyczne?

0

@Hubertusk przypomnij mi kto go cały czas do składu powołuje.

2

Wynik bez znaczenia i tak szans nie było. Ale pokazuje że zmiana bosa będzie. Nie wierzę by Laporta dał mu drugi sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?