La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

konto usunięte

8

Jeżeli zostanie zmieniony Koeman to będziemy mieli 4! trenera w przeciągu 18 miesięcy. Bałem się, że jak przyjdzie moment że Barcelona nie będzie już dominować to działacze zaczną się prześcigać w zmianach trenera. Tak jakby trener był najważniejszą osobą w zespole piłkarskim. Nie jest i nigdy nie będzie. Jeżeli nowy trener nie dostanie przynajmniej 3 sezonów zaufania to po następnym sezonie znowu będą zmiany na tej pozycji. Barcelona potrzebuje wzmocnień na wielu pozycjach a jak odejdzie Messi to jesteśmy w czarnej dup.. Potrzebujemy klasowego zawodnika na prawą obronie na środek obrony na środku pomocy i na środku ataku. Dzieciaki już mamy w zespole i teraz potrzebujemy prawdziwe petardy. Inaczej na pewno Messi nie zostanie i zespół nie będzie miał szans na walkę o trofea.

2

@Janiama Następny trener dostanie zaufanie, bo będzie wyborem Laporty. Projekt będzie można budować na Xavim, lub kimś z niemieckiej szkoły.

konto usunięte

9

@Janiama spójrz m aspekt trenera z tej strony. Kovac mial taki sam skład jak Flick. Różnice było widać gołym okiem

1

@Janiama Problem z Koemanem jest taki że to nie jest człowiek którego wybrał Laporta. W innym wypadku jestem niemal pewny że nie byłoby tematu zwolnienia. A jakby nie patrzeć ta końcówka sezonu też dla Joana jest jakiś małym znakiem zapytania czy Ronald da radę wznieść ten klub jeszcze wyżej..

1

@Janiama W takim meczu z Granadą piłkarze przeszli obok meczu, owszem są tam piłkarze doświadczeni, którzy doskonale wiedzą o co grają i sami powinni być wystarczająco zmotywowani, jednocześnie podkręcając młodych, ale nie zawsze to tak wygląda, bo jest to kilku osobowa grupa ludzi i każdy z nich może mieć w danym dniu słabsze nastawienie lub wyjść z myślą, że mecz powoli sam się wygra bez forsowania i moim zdaniem tutaj właśnie jest praca trenera, który musi obudzić tych zaspanych. Nie wiem co Koeman powiedział chłopakom w szatni podczas meczu z Levante, ale wyszli i dali sobie wbić trzy bramki. Obecnie panuje w zespole jakaś huśtawka motywacyjna, raz potrafią gryźć trawę i odwrócić losy spotkania, a w innych trwonią pozytywny wynik i wypuszczają wszystko z rąk w kluczowym etapie sezonu.

2

@Janiama Tuchel, Flick, faktycznie trener nie jest istotny.

0

@Dani13 Może inaczej. Zły trener z dobrym składem może sobie nie poradzić. Dobry trener ze złym także. Tylko wybitny trener jest w stanie ze złego składu wyciągnąć coś więcej.
Koeman raczej należy do tej drugiej grupy, choć jakby wygrał la ligę, to pewnie inaczej byśmy mówili. To są te detale.
Na pewno uniknął kompromitacji (chociaż niektórzy zarzuca 4:1 z PSG, ale ja uważam, że. w tym dwumeczu tragedii nie było).
My potrzebujemy rewolucji w składzie i wtedy na dobre możemy ocenić Koemana

0

@Janiama
owszem potrzebujemy wzmocnień i one będą na początku te darmowe- garcia, emerson, depay, aguero

wtedy wydaje mi się że potrzeba jeszcze ŚO (ale taki doświadczony - Koulibaly?), Gaya- jako zmiennik alnbo pierwszy LO, pomocnik najlepiej w kwiecie wieku i ewentualnie skrzydłowy w zaleznosci od tego co z griezmann, dembele

depay, messi, fati, aguero + nie wiadomo co z greizmann i dembele - nie jest źle w ataku

ale LO (oby gaya), PO (tu mam nadzieje emerson) + ŚO (jeszcze ktoś oprócz garcia) i ŚP to musy

my mamy przede wszystkim problem z obroną w tym sezonie

a co do trenera - owszem mozna przegrać mistrza ale on max ugra 79 pkt? serio wiesz kiedy ostatnio tak mało mielismy? ani atletico ani real nie sa wybitne w tym sezonie ale nawet z taka konkurencja nie potrafimy wygrać albo byc blisko nich

jakby Koeman wygral te mecze levante, celta, eibar ale nie zdibyl mistrza to byloby rozczarowanie ale powiedziałoby sie szybko trudno i mamy nastepny sezon, a oni na ostatniej prostej zawodza na maxa - serio levante, celta u siebei to tak duze oczekiwania

real ma kontuzje a jakos potrafia wygrywac te ostatnie mecze bo trzeba walczyć do końca - a nóż, wczoraj atletico do 80 minuty przegrywało

kurde o to jest rozczarowanie do tych piłkarzy i trenera - o poddanie się

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?