5

Koeman musi zostać wyjebany za tytuł dla RM. Oni mieli 100 kontuzji a i tak majstra będą mieć. A my jesteśmy kosmicznie nudni.

25

Pimienta postawił na sprawdzonych piłkarzy, a ci zawiedli. Skąd ja to znam

0

@marcin000019 to byl żenujący poziom.

2

Oglądałem Barcę B, poziom to nasza pierwsza liga. Dramatycznie się to oglądało.

5

Julia wklejanie info z The Sun to wklejanie pudelka. Naprawdę chcecie obniżać wasz poziom takimi newsami?

0

Ma ktoś link do Świątek

7

My frajerstwo mamy we krwi jak widać.

5

To że walczymy, walczyliśmy o majstra to efekt słabości ligi a nie moc zespołu. Ronald ma bardzo słabe wyniki i to jest fakt.

0

@YeastMoss Amerykę odkryli :)

5

@Kgorecki2500 dodaj wszystkie dodatki. A najważniejsze, stanowiska w spółkach państwowych dla famili

0

@adasko1998 miałeś ten stan przed wejściem do UE. Sam ocen, nie wiem ile miałeś lat.

0

@ObiektywnyKibic121 Już jest nawet z Leo. Bez skrzydeł i intensywności w tych czasach nic nie wygrasz

1

@pele1282 byłem za białym kurde wpierdziel

1

@ObiektywnyKibic121 myślę że biłby się o LE

0

@Nano22 przypominam że głosowali za projektem nie za pisem. Od razu uprzedzam Lewica i Konfa to dla mnie jeden pies.

0

@DonMatteo901 to program Konfederacji, co ma napisać?

0

@adasko1998 I odwrotnie, pracuje w segmencie b2b, staż 18 lat, etat.

0

@Mns21 wprowadza, zabiorą reszcie.

0

@michal26 hahaha, chętnie zwiększyłaby pensje. Yhy ta. Tylko pogadajmy o proporcjach. Bo jedni chętnie zwiększa, drudzy, czekaj jak to się mówiła w czasach bez pensji minimalnych, UE itp, dałbym ale nie mam i jep nowe auto

0

@Koors PiS to zrobił.

0

@Kamilos84 rolnika, co to da.

6

@Transu96 bieda się bawi, średni i bogaci płacą.

0

@michal26 a 20mln pracodawców i jedziemy, dla wszystkich jest miejsce. Geniusze gospodarki. To że pracodawcy dasz niskie podatki nie znaczy że się podzieli, a wręcz na bank się nie podzieli. Trzeba wdrożyć system wyśrodkowany a nie tylko z wajcha w jedną stronę.

0

@Tomason to że widzisz i nie znaczy że tyle mają na papierze. Mój szwagier rolnik ma 4 auta o sprzęcie nie wspominając, w ch.. Ziemi, dwie chaty, a kasę w tamtym roku dostawał jako wsparcie biedaczka. Dobrze ukrywasz to dostajesz. Oficjalnie biedak na papierze, wszystko na lewo sprzedaje

0

@Tomason powyżej 9 brutto. Milionerzy

1

@masq to do pracy

0

@barcelonaLM Dlatego istotne są obie strony. Pokaz mi cokolwiek co konfa mówi o pracownikach.

7

Domy 70m2 ciekawa jaka firma piękne lobby zrobiła i pewnie już ma gotowce na boom.

2

@barcelonaLM pracownicy. Przedsiębiorcy bez pracowników co mogą? Mam wrażenie że konfa jedyne co widzi to osoby które mają firmę, wolna gospodarka niech się dzieje co ma się dziać. Takie trochę czasy przed UE, każdy kto miał firmę to samochody, chaty, a pracownik wyzysk na maxa.

5

I znowu będę sponsorował emerytów i ludzi co mają najniższe wynagrodzenie na papierze, plus koperta. Cały czas opłaca się kombinować, ukrywać a nie pracować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?