tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki karny :) po co Var to ja nie wiem
2
@Kamilos84 Nie, ale wbiłem jako obsługa techniczna Eurovison. Takim psycholem jak Stano nie jestem :)
0
Akredytacja na środę odebrana. Szkoda ze tylko LE, ale Mu live może będzie spoko.
2
@Krzychuuuu14 Przecież napisali że go przetestują.
1
@MaziFCB Z drużynami z Topu gorzej nie będzie, jak w obecnej rundzie.
1
@VamosGirl Haaland, Lukaku, Kane - w takiej kolejności. Martineza nie chce.
2
@AdiKingu96 może dziećmi są ci co chcą by został?. Kur jak mnie takie typy jak ty wkurzają. Masz swoje zdanie miej, ale nie obrażaj tych co mają inne.
0
@cat_r37 Wczoraj od Benka poszło info, że Leo potwierdził, że chce zostać. A to zrodlo bardzo pewne. Na pewno lepsze od bzdur z MD, wiec hejt na Leo tobie nie wyjdzie. Klub ma teraz jasna informacje.
0
@Dalhi Zwolnic tylko jeśli mamy kogoś sensownego.
7
@maatiixx Bardzo dobrze. Dla mnie najlepszy dziś na boisku
3
@Janiama Bardzo brakowało nam 9-tki Bardzo
0
Zostawmy już Koemana, Laporta zdecyduje. Obojętnie co z nim będzie to rewolucja potrzebna. Jak oceniacie Puiga dziś. :)
0
@MaziFCB Dziś taktyka. De Jong, Dembele, Trincao wszyscy nie na swoich pozycjach. Jakby to powiedzieć Eibar w pierwszej połowie powinien prowadzić.
0
@Janiama A z jakiego wzoru te 3?
2
@barcelonaLM Chociaż raz sie z nim zgodzę.
2
@michal26 5-2 z PSG po walce :)
0
@Ronmes Zobacz na ilość ich kontuzji. To ze sa przed nami to wstyd
0
@myscooter Statystyki Koemana sa fatalne.
1
@parpe Faktycznie z Brajtem jest lepiej.
0
@kamiVeB No, a teraz spójrzmy w naszych najemników.
0
@FC1899Barca Daj link do wywiadu gdzie mówił, ze on chciał by Suarez został.
1
@arasz1819 Nie wiem jak ty ale ja nie działam jak Polska scena Polityczna, anty PIS, PO itp. W dupie mam RM. Ja chce Barce na jakimkolwiek poziomie, a to co mi zaprezentowała to żenada.
RM zaszedł do półfinału LM i jest wyżej w LL. Szukasz na siłę jakiegoś nędznego porównania.
2
@arasz1819 O skoro to wszystko wina piłkarzy. To powiedz mi geniuszu na czym taktycznie polega ten mecz.
1
Dembele na 9-ce :) Przecież to jakiś absurd, wystawiać go tam.
11
Zero szacunku do klubu dla którego graja i pobierają najwyższe w Europie wynagrodzenie.
21
Trzeba naprawdę sie postarać by stworzyć tak słaby zespół jakim jest obecnie Barcelona. Bez Leo walka tyko o LE.
1
Nasza ławka to dramat
5
@Salchent zobacz ich taktykę. Widzisz tu te nasze jeb pierdyliard podań? Gwarantuje ci ze Dembele w BM byłby kozakiem
0
@Schoogs I to jest 9-tka.nie stać nas niestety
1
@VamosRakieta dokładnie lepszego źródła oprócz oficjalnego nie ma.