- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
16
To jest ta kadra top wg niektórych, kopią po autach i tam gdzie nikogo nie ma. Firpo fauluje taktycznie w 25min mając żółtą kartkę. Mózgu nie stwierdzono. Gra tylko dzięki łaskawości sędziego. Tutaj jest potrzebna miotła i totalne wymiecenie wielu zawodników.
2
@arasz1819 O skoro to wszystko wina piłkarzy. To powiedz mi geniuszu na czym taktycznie polega ten mecz.
3
@arasz1819 No, ale zatrzymał Mbappe!!!
Ci sami ci podniecają się jego grą w meczu PSG, potem piszą, że Barca zagrała dobrze, bo Paryżanie grali na stojąco...ech...
2
@arasz1819 Ci chyba co pisali, że mamy taką topową kadrę, wydaje mi się, że równie zacięcie bronili Bartomeu podczas jego rządów, bo teraz mamy pokłosie jego działań przez całą kadencję...
0
@tbas geniuszu? I tak chcesz dyskutować?
0
@arasz1819 kadra nie gorsza niż Atleti i Realu.
0
@Dankhog gorsza, bo budowana bez żadnego pomysłu przez lata. W dodatku przepłacanymi transferami.
0
@arasz1819 nie gorsza, budowana bez żadnego pomysłu, z przeplatanych transferami.
No ale jak ma być dobrze jak zarząd i trener oddają top 4 strzelca ligi za darmoszke głównemu rywalowi.
0
@Dankhog Koeman powiedział, że to nie była jego decyzja, więc nie wie po co go włączasz do tego. Masz lepsze żródła niż sam zainteresowany?
0
@arasz1819 O ile pamietam to:
- Koeman nie wyraził sprzeciwu
- Koeman nie wystawiał go w pierwszych meczach, nie powoływał go nawet
- Koeman oddzielił go od drużyny, nie dawał grac w meczach treningowych
- Koeman w wywiadach powtarzał iż nie żałuje odejścia Suareza
- Koeman zadzwonił do Suareza powiadamiając go iż na niego nie liczy
W tym miejscu chce tez przypomnieć iż Suarez godził się zarówno na obniżenie pensji jak i na role rezerwowego. Koeman nie zrobił nic by go zatrzymać.
0
@Dankhog Dostajesz info z klubu, że tego zawodnika nie będzie w nowym sezonie to co robisz? Budujesz skład z nim? Nie żartujmy sobie. Koeman miał obiecane zastępstwo, którego nie dostał. To jest problem.
0
@arasz1819 gdybym był trenerem Barcy, nie pozwoliłbym na oddanie Suareza za darmo do Atletico.
Tak, z szacunku do legendy Barcy dalej bym go wystawiał i pozwalał uczestniczyć w treningu.
Wydaje się ze jedna z zalet Koemana to „jaja”. Gdyby zatem miał coś przeciwko, raczej powinien powiedzieć na głos ze jest przeciwny oddaniu Suareza.
0
@Dankhog nie no to są teksty bez sensu. "gdybym był trenerem Barcy, nie pozwoliłbym na oddanie Suareza za darmo do Atletico." Nie masz nic do gadania, zaczęły się czystki i od niego akurat. Sposób w jaki to zrobiono to inna sprawa, ale winienie za to nowoprzybyłego trenera jest śmieszne.
0
@arasz1819 No widzisz, a ja uważam ze trener z jajami powinien się sprzeciwić i publicznie powiedzieć ze taka transakcja to sabotaż. A jako ze tego nie zrobił, co więcej trzymał stronę zarządu, to uznaje go za współwinnego.