tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Messibestplayerintheworld w czym wygląda lepiej? Chyba w grzaniu ławki.
5
Felix, Leo, Depay, widzę że niczego się nie uczycie. Cały czas piłkarze o identycznym profilu. Bez 9-tki, bez skrzydeł. A później płacz
0
@AdamS9882 fajnie frajerza walcząc o majstra.
2
@Joe_Pesci I zabiłeś mu teorie :D
2
@marcin000019 Dembele ostatnio w reprezentacji bardzo dobrze wyglądał. Lepiej niż w Barcy co daje do myslenia
0
@itmustbejoke Rakitic 80 baniek, przestałem czytać
5
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/186918437_4155333181179836_2100865078573816335_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=o0Rfp5Kops8AX_X5TxS&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&tp=14&oh=253546f5fda4683c9b29cea072446978&oe=60C8FC82
Hehe, niezły sędzia. Teraz sobie wyobraźcie Albe przy nim :)
0
@sergio5 ile kasy dają sponsorzy za piłkę kobieca do męskiej. Do tego procentowo porównajmy
2
@takisobiektos większe ego mają tu użytkownicy od niego. O zawiści nie wspominając
5
@Pilka_jest_okragla to nie jest lista Laporty, a dziennikarza. Nie twierdzę że nie chcemy się części pozbyć, ale wszystko teraz co się dzieje w mediach to wymysły dziennikarzy.
3
@DaPidejpi Nie wiem, ja zaangażowanie całego zespołu widzę w każdym meczu. Jak dla mnie po prostu brakuję jakości na różnych pozycjach. Ale zaangażowania im odbierać? Mówisz, że nie gramy pressingiem, a właśnie za Koemana ( jestem jego przeciwnikiem ) ten pressing najbardziej widać. A że nie da się grać tak 90 minut bez rezerwowych to inny aspekt.
0
@AmigoBlancos Ah ta mentalność RM. To wasza legenda, kapitan, najlepiej jak już nie potrzebny wyrzucić na śmietnik.
6
@10SzymonBarca10 no ale dalej po cichu :)
5
@Ratamahatta 3 za jednego, no powiem ci biznes z toba to przyjemność
3
@sintesox Biegał jak motorynka przez 10 minut i paliwo sie skończyło.
0
@Pablit Sport zaraz to zdementuje, MD to potwierdzi, a Cat napisze kto to Koeman?
0
@Kidd W obecnej formie TS to wzmocnienie. Nie ujmując TS.
0
@Grubson06 w mediach pisali również Ney done, Leo out. Media to media
36
Zemsta :) nie będziecie plażować. Ronaldzik mściwy :)
1
@norbi77 w sumie to i lepiej. Zaoszczędzimy na odszkodowaniu dla Ronalda. Pimienta weźmie za darmoche z braku laku
8
@VenoM dobrze ze się utrzymali z tą kadra to walka o ekstraklasę
2
@kielon93 wszystko zależy od stylu. Koeman jest źle oceniany bo dostaliśmy wpierdziel od wszystkich mocnych no i końcówka gdzie można było walczyć to całkowicie położona.
0
@CzarnyKapelusz Z każdym lepszym trenerem, myślę, że tak. Ale czy 5-0 tego nie wiem, może 6
1
@ShawnC Po czym wnioskujesz jak nie gra.
0
@Homeopata8989 no i w RM Zidane zdobył majstra. Oby nowemu też się udało
1
@iber Nie pij o 12:00
4
@abram3k Zapomniałeś, Barca - RM 1-2, Barca - AM 0-1, Barca - Levante 3-3, Barca - Celta 1-2,
0
@Qlewer Powiedz mi kolego, na kogo bedziesz głosował w przyszłych wyborach? Albo jaka partie teraz preferujesz.
0
@CzarnyKapelusz Rozumiem, że mamy gorszy skład od chociażby Granady, Celty i Levente.?
0
@Qlewer Skoro mi się udało to mam sie dzielić?, a może po prostu pracuje w przeciwieństwie do innych? Do tego by tyle zarabiać musisz bardzo dużo zainwestować pieniędzy. Zreszta płace 32% podatku, wiec wystarczajaco wiecej płace.