0

@RonaldoR9 On ma kontrakt do końca tego sezonu. Nie ma zapisu, finito jest wolnym człowiekiem.

15

@RonaldoR9 Sprzedac Leo , który odchodzi za darmo :) Plan mistrza

0

@Ojciecpijo Wypierdzielić LEo i zostawić niechcianych. Powiem ci nadajesz sie do Partii Rządzącej.

0

Za 30 minut. MD - źródła FCB dementują spotkanie z Wijnaldumem.

0

@zadafcb hehe i ta weryfikacja co się stało :)

0

@l0Messini wyślij jej ankietę. Albo idziesz do kobitki albo nie. Nie bądź dupa.

2

5

@Kiiciioro Powinien zakończyć kariere. Nie rozwinie się.

0

@14 Pierwszy rok Pepa, pierwszy rok LE, pierwszy rok Zidane. Ale fakt lepiej brac przykład Pirlo

0

@kamilop Mingueza ostatnio to gra taki ....., że ja bym nie zaryzykował.

1

@kuz Po pierwsze obejrzyj ostatni mecz Francji, był najlepszy na boisku. A kadra Francji zacna, po drugie to moze być zagrywka zarządu, co maja wrzucić do prasy, że musi odejść to ile my na nim zarobimy. Laporta robi to czego nie robili idioci Bartka, nie mówią, nie piszą, że kogoś muszą kupić, atrz ceny Dembele, Cou, Grie itd.

2

@Pawel13sz Ja uważam że koleś ma zaj. potencjał. Ale głowa.......

0

@arasz1819 jak Koeman out to szybciej ty zejdziesz

3

Depay przyjdzie jak Koeman zostanie, Pjanic odejdzie jak Koeman zostanie. No nie wiem, no nie wiem. Jak myślicie Ronald powinien zostać :)

2

@Pawel13sz Ciekawe że Depay cały czas zaprzecza. Aguero, Garcia potwierdzone, ale Depay to taki pewien nie jestem

0

@Ojciec5tkidzieci dokładnie, jestem po szczepieniu.

31

@Grubson06 mocny to on czuje się w portfelu

2

@Ojciec5tkidzieci a ja znam z 40. Zero powiklan

0

@DonMatteo901 nie wiedzą nic o covid a wiedzą że szczepionka zabiła. Ta jasne

0

@AdamS9882 Marzec 2020. Wypadło nam kilku z kosmiczna pensja, a PSG doszło. Do tego 7. PSG - £290m (2017/18)zobacz rok. Po trzecie 290 do 438 to 50% dla ciebie?

0

@AdamS9882 70%?? Daj te staty bo cos nie wierze

1

@Messibestplayerintheworld Po pierwsze woda tylko ze zbiornika, koniec kupowania buteleczek na koszt FCB.

1

@macio_944 Jak nic w pomocy nie zmienimy i taktykę miliarda podan to będzie pierwszy scenariusz.

0

@FC1899Barca oceniasz to po jednym meczu i to ze słabym rywalem który o nic nie gra. Gratuluję, to tak jak FCB gra lepiej bez Leo i obejrzyj wczorajszy mecz

1

@amanter A jak myślisz po co

3

@bolinho89 przecież czytają ci przed co podają i czy akceptujesz. Gdzieś ty był u weterynarza?

5

Jezu jakie to dziennikarskie. Po tych słowach w necie dokładnie to samo pisano i nagle cyk bzdurny news, bzdurnej gazetki pod publikę

1

@VamosRakieta A my oddaliśmy Suareza zostawiajac Dunczyka. Kto jest większym idiota?

0

@Encore Ja to bym Grie za Albo dał. :)

0

@Odcinkowy źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?