tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBMati10 wolisz piłkarza z wieczna kontuzja? Zajebista zmiana.
0
Gerard wczoraj. Aguero przyjechał na wakacje. Rzetelność jego....
2
@barcelonaLM To nie upadek. Tak się dzieję z partiami, które same gówno mogą. Zwykłe sprzedawczyki i tyle.
11
@KORTIS W okresie sezonu transferowego to rzetelność dziennikarzy jest na poziomie naszego rządu.
3
@Mroziu tak działają dziennikarze. To są domysły.
0
@cichociemny1000 przyjechał na wakacje wg Bardzo wiarygodnego źródła Romero. No właśnie wiarygodnego :)
0
@Barca_Big_Moment Garcia cudowny do naszej taktyki pierdyliarda podań w bok
0
@Kettger Policzmy ilu ich było ...............
2
@FafitFCB Myślałem, że w zmianach chodzi o dobro drużyny, a nie jednego pępka w którego wierzą tylko kibice.
1
@xVENUMx Depay nie przyjdzie moim zdaniem.
4
@EdinsonCavani On potrzebuje sezony przejściowe.
0
@Gaucho My musimy wiec DNA, pierdyliard podan. Tylko nikt nie rozumie ze wtedy melisy kompletny skład pod to.
7
Komentarz usunięty
8
Ponownie wygrali pilka oparta o pressing, kontry i fizyczny zespol. Jeśli nie ma szans na Kloppa itp, to Koeman lepiej by został. Pimienta, Xavi to nie jest dobry pomysł.
0
Pytanie czy Chelsea wytrzyma fizycznie. Jak MC doprowadzi do remisu to wygrają.
0
@Dosq Jesus tez jest slaby? Nie to pomysł Pepa, graja bez 9-tki
0
Pepcio z taktyka przegrywa. Pilka się zmieniła, nie ujmuje mu, ale jednak Niemieckie podejście ostatnio jest efektywniejsze
1
@Firestone Tak wyglada obecna piłka. Pressing, kontry, intensywność. Nie taktyka posiadania 80% pliki i podan w ilości pierdyliard.
1
@Kamiloza91 City z PSG miało farta.
1
@Janiama ja też im Kibicuje. Tuchel robi fantastyczna robotę i podoba mi się ich styl. Taktyka Pepa i FCB mnie dawno znudziła.
0
@BarcaInfo Umtiti ma pensje taka, że jedyna opcja oddać za darmo
0
@Ghotti po to by TS wskoczył na wyższy level
0
@kkbarca a ja uważam że konkurencji. Każdy strzał wpadał, nie można go winic itp, ale nie pomagał. Jak był Bravo to poziom był kosmos
1
@slayer praca. No właśnie. Jak jest przerost pracy nad pasja to masz właśnie później takie a nie inne mecze. Dembele, Cou, i wiele innych. Serducho w zespole to bardzo istotny element.
12
@Rivaldinho11 czyli niech sobie go biorą. Albo chce grać albo nie. Potrzebujemy piłkarzy z serduchem a nie najemników.
0
@lukaszmatusiewicz Poczytaj moje komendy. Dla mnie wszystko co dziennikarze wrzucają to ploteczki. Jedyny wiarygodny dla mnie to Ben Achraf.
0
@lukaszmatusiewicz ja daje 49,83% po dzisiejszej wypowiedzi
0
@doc Przeciez on już u nas jest. Czy nie? :)
4
Kolejny strzał w pysk Hiszpański szmaciakom. A wy we wszystko wierzycie. :)
0
@Ratamahatta jesteście za pewni, że on na ławkę.