0

@FCBMati10 wolisz piłkarza z wieczna kontuzja? Zajebista zmiana.

0

Gerard wczoraj. Aguero przyjechał na wakacje. Rzetelność jego....

2

@barcelonaLM To nie upadek. Tak się dzieję z partiami, które same gówno mogą. Zwykłe sprzedawczyki i tyle.

11

@KORTIS W okresie sezonu transferowego to rzetelność dziennikarzy jest na poziomie naszego rządu.

3

@Mroziu tak działają dziennikarze. To są domysły.

0

@cichociemny1000 przyjechał na wakacje wg Bardzo wiarygodnego źródła Romero. No właśnie wiarygodnego :)

0

@Barca_Big_Moment Garcia cudowny do naszej taktyki pierdyliarda podań w bok

0

@Kettger Policzmy ilu ich było ...............

2

@FafitFCB Myślałem, że w zmianach chodzi o dobro drużyny, a nie jednego pępka w którego wierzą tylko kibice.

1

@xVENUMx Depay nie przyjdzie moim zdaniem.

4

@EdinsonCavani On potrzebuje sezony przejściowe.

0

@Gaucho My musimy wiec DNA, pierdyliard podan. Tylko nikt nie rozumie ze wtedy melisy kompletny skład pod to.

7

Komentarz usunięty

8

Ponownie wygrali pilka oparta o pressing, kontry i fizyczny zespol. Jeśli nie ma szans na Kloppa itp, to Koeman lepiej by został. Pimienta, Xavi to nie jest dobry pomysł.

0

Pytanie czy Chelsea wytrzyma fizycznie. Jak MC doprowadzi do remisu to wygrają.

0

@Dosq Jesus tez jest slaby? Nie to pomysł Pepa, graja bez 9-tki

0

Pepcio z taktyka przegrywa. Pilka się zmieniła, nie ujmuje mu, ale jednak Niemieckie podejście ostatnio jest efektywniejsze

1

@Firestone Tak wyglada obecna piłka. Pressing, kontry, intensywność. Nie taktyka posiadania 80% pliki i podan w ilości pierdyliard.

1

@Kamiloza91 City z PSG miało farta.

1

@Janiama ja też im Kibicuje. Tuchel robi fantastyczna robotę i podoba mi się ich styl. Taktyka Pepa i FCB mnie dawno znudziła.

0

@BarcaInfo Umtiti ma pensje taka, że jedyna opcja oddać za darmo

0

@Ghotti po to by TS wskoczył na wyższy level

0

@kkbarca a ja uważam że konkurencji. Każdy strzał wpadał, nie można go winic itp, ale nie pomagał. Jak był Bravo to poziom był kosmos

1

@slayer praca. No właśnie. Jak jest przerost pracy nad pasja to masz właśnie później takie a nie inne mecze. Dembele, Cou, i wiele innych. Serducho w zespole to bardzo istotny element.

12

@Rivaldinho11 czyli niech sobie go biorą. Albo chce grać albo nie. Potrzebujemy piłkarzy z serduchem a nie najemników.

0

@lukaszmatusiewicz Poczytaj moje komendy. Dla mnie wszystko co dziennikarze wrzucają to ploteczki. Jedyny wiarygodny dla mnie to Ben Achraf.

0

@lukaszmatusiewicz ja daje 49,83% po dzisiejszej wypowiedzi

0

@doc Przeciez on już u nas jest. Czy nie? :)

4

Kolejny strzał w pysk Hiszpański szmaciakom. A wy we wszystko wierzycie. :)

0

@Ratamahatta jesteście za pewni, że on na ławkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?