0

@Gomess I tyle w temacie Sport, MD, RAC1 - dla mnie katalońskie gazetki nic nie wiedzą, a tylko spekulują i jakoś od 3 lat się nie myliłem.

8

Pierdu pierdu ciąg dalszy.

0

@Kondziubarca Nie nakrecaj sie. Ch. wie ten dziennikarzyna. Sa to zwykłe domysły i tyle. To ze kilku musi odejsc to wiadome nic odkrywczego nie powiedzial.

0

@BartqRKO To jest niesamowite co lata robia z czlowieka. Koles byl / nadal jest genialny, ale z kazdym miesiacem widac jak gasnie.

0

@Pilka_jest_okragla Ten dziennikarzyna wrzucil to podczas wywiadu ale nie na swoim tweecie. Rozumiem ze o 20:00 sobie przypomniał o ryzyku.

0

@VeB77 Zostaw, to jest kolejny atencjusz i tyle. Ch.. wiedza i tyle.

17

@barcelonaLM I do wszystkich podlizy. Jakoś ten chłopak mnie irytuje, że wszędzie jest

6

@FC1899Barca Brakuje nam jakieś 89mln do transferu

1

@doc napisali już jedno słowo, drugie jutro. Do końca miesiąca będzie pełnym zdaniem.

0

@Emhyr taka polityka. PiS dzieli Polaków, jednym daje, drugim zabiera praktycznie na każdej płaszczyźnie. Zobacz Konfederacje i Lewicę, kompletnie skrajne poglady i działania wspierające tylko swoje grupy społeczne. O PO nie ma co pisać bo ci to nie istnieją od czasu jak Tusk poszedł, a tam gdzie skrajne poglady to dyskusje, awantury itp

1

@RosjaninBut wszyscy piłkarze powinni mieć takie kontrakty. A nie plaża i się bawią. Taki Cou, zarobki kosmos a wieczna kontuzje gdzie by nie polazł.

1

@tomek8756 mam żonę młodsza o 9 lat. Jak zabiłbym przy ślubie właśnie bym wyszedł.

4

@PatrychoO Bedzie do 48h liczone od poniedziałku. Ale nie wiadomo, którego.

2

No nic skończyła się :) LR wydała wyrok

0

@FCMichalo Jak znam Włochów to tylko wypożyczenie z łaska wykupu. Jak chcemy zarobić to PL

0

@Encore tajemnica, oni są tak ukryci ze aż nie wiadomo jak się nazywają :)

0

No było w kilka godzin _ Tv3, to było tydzień temu, było w 48h w poniedziałek, a teraz Sport piątek. :)

0

Przecież nie przegrali, co się czepiacie :)

0

@maatiixx raczej ok. Hazard to rozumiem qr obrońca, kontuzjowani byli i Benzema i Rodrygo i Asensio

0

Katalonskie gazety mistrzowie :)

0

@maatiixx zobacz ich atak a nie skupiasz się na obronie

0

@maatiixx że u nas wypadło mniejsza ilość piłkarzy. Co gorsze jak wypada ci 7 jednocześnie czy 1?

0

@lukaszmatusiewicz 70 kontuzji. Wiec cały zespół. U nas czasowo popracowali Cou i Fati, ale ilości mamy znacznie mniej. Stronniczy mocno artykuł.

9

@Bogan wziąć, wziąść wziąźć. W sumie to nie wiem jak jest poprawnie

7

@kryhaa Ja już nie mam ręki. Taki skutek uboczny

5

@Bykunn no i zrojnowales mu świat

0

@Kwiatek67 Bo ktos powiedzial ze kozak, wiec trzeba brac, a ze rezerwowy City.

0

Zajebiscie grała.

1

@MesQueUnClub96 Jak nie ma 5-0 to dramata z ta Iga. Dramat kolego, za słaba jest.

0

@jacobFCB Ale proste, jedz surowy, nie klei sie wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?