tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FC1899Barca dla mnie może być i pierwszy. Lepszy ma grac a nie el kapitan LR.
0
@dzefrej234 Ciekawe czy MD odszczeka to jak podpisze wcześniej.
1
@Pawlak1992 mi kompletnie obojętne. Lepszy niech wygra
5
@MarcelNJ11 przedłużyć coś co dopiero się zaczyna? Po co?
0
@UncleDrew może i psychol, ale skoro Stanowski wiedział że on chce kasę to po co ta szopka?
0
@DonMatteo901 no to chyba nie znasz majątku Korwina. Wszyscy politycy tacy są. Bez wyjątku
0
@Lionel_Messi10 Bo MD i Sport karmią nas że jest
0
@Wiktoria13 Nie sprowadzi. Dziś tez powiedział, że to marzenie.
0
Moim zdaniem, ale to tylko moim zdaniem. Laporta nie chce Ronalda, ale też nie stac go na odszkodowanie. Kombinuje i pewnie liczy, że Ronald zrezygnuje z kontraktu.
9
@Ireneuszp Bardzo dobrze gada. A co ma powiedziec, wyj.. Ronalda? No nie nie ma nastepcy zapewne, wiec nie strzeli sobie w kolano. To samo o piłkarzach, nie powie ze wywala, bo jak ich sprzeda ? Komu?
3
Wyglada na ustawke chyba
8
Źródło MD, Sport, nie dziękuje. Nazwijcie to ploteczki transferowe.
0
@Messibestplayerintheworld Ale takim jak Pep? :)
3
@D10SLEO Ta bo Korwin i Braun to wzory do naśladowania :)
0
@Kettger A tak nie wygląda prawica i Lewica :)
6
Wiadomo, cukrujemy by dostać się wyżej w hierarchii. Ciekawe czy LL poradzi sobie bez RM i FCB. Ten pan jako pierwszy wyleci.
0
@Barca_Big_Moment MD i Sport nie brać na poważnie ich informacji. Wszystko to wymysły itp.
1
@Homeopata8989 No i my.
0
Na rozgrzewce kibice Villarreal się dobrze bawią. Manu jakby nie było. :)
0
@Ojciec5tkidzieci ból masz ty bo pewnie twoja partia się pojawiła. Ja oceniłem, że koleś jest fanbojem Korwina a post zdecydowanie przeciwny, pogladam tego pana.
0
@Quavosk wiedząc że jesteś jego fanbojem to ten twój post to nic innego jak prowokacja. Wszyscy wiemy co myśli Konfa, Korwin o tym co napisałeś
1
@Peciak Bielsa to dopiero muci Europe.
2
@Quavosk powinieneś dostać bana za prowokacje. Wrzucasz Korwina więc to jest nic innego jak prowokacja i złamanie regulaminu
0
@Tales_Omletu bo twój argument to grał padake. Może dlatego?
2
@Janiama kiedy Depaya widziałeś?
0
@myscooter Wczoraj agent mówił co innego. Dziennikarze
1
@wyjasniecie Jedyna sluszna partia. Najlepsze ze bawią sie w ocieplanie wizerunku Korwina i oni to łykają. A niech każdy glosuje na kogo chce.
4
@Darkfin Czyli każdy kto przeciw Konfie to Lewak.
0
@Wilczeq Skrajna partia? Byś się zdziwił. Na szczęście sie nie przekonamy.
0
@Wilczeq Yhy, daj mu władze.