- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
1
[@Alfremartinezz ] | Messi i Neymar zawsze marzyli o ponownym wspólnym graniu, a gdy Neymar odnowi kontrakt, PSG spróbuje podpisać kontrakt z Messim.
Zlinczujecie mnie, ale piękna sprawa by była ;)
Czas na konkretne zmiany i odcięcie pępowin od zasłużonych grajków.
22
@Gaucho Można by rzec, że pępowina Messiego daje nam ciągle życie... tak więc jeszcze nie czas. Jeszcze nie teraz.
4
@Gaucho Jak Messi odejdzie w te lato to przez 5 lat będziemy średniakiem ligi
2
@Gaucho Nie zgadzam się, to by była głupota puszczać Messiego do jednego z głównych rywali Barcelony w LM. Niech usiądą z Laportą, wynegocjują dobry kontrakt i Leo zostaje w Barcelonie. Nie wyobrażam sobie go gdziekolwiek indziej, a na pewno jeżeli chodzi o Europę.
3
@Gaucho Jasne, pozbyć się Leo i grać Griezmannem, Trincao i Braithem z przodu czy Dembusiem. Z takim atakiem i obroną jaką mamy myślę, że byśmy o hmm 4 miejsce walczyli?
3
@macio_944 Też mi się tak wydaje. Jeszcze nie jest Barcelona na to gotowa.
0
@Encore No bo nie jest, chyba, że chcemy nie bić się o mistrza tylko o miejsce w Europejskich Pucharach.
0
@Coutinho007 proszę Cię...
Wiesz na kogo byśmy mogli sobie pozwolić gdyby odszedł Leo?
Ja poważnie doceniam to wszystko i cholernie dziękuje, że mogłem żyć w latach kariery tego kosmity, ale czas na zmiany i te drastyczne kroki są nieuniknione. Leo sam meczy już nam nie wygra, mówienie, że będziemy średniakami po jego odejściu jest totalną bzdurą. Czas budować kolektyw, kolektyw zawodników pracujących na siebie od 1 do 90 minuty, chłopaków zapierniczających na murawie do ostatniej kropli potu. Sportowo kocham Leo, ale bardziej kocham Barcelone!
0
@Gaucho Na kogo pozwolić sobie możemy? Na nikogo, ale jak chcesz oglądać Tridente Griezmann Braith Ousmane spoko :)
0
@Gaucho No na kogo, jak my złamanego grosza nie mamy. I kto da nam ta jakość?
0
@Gaucho Messi nie odejdzie chyba że prezydentem dalej byłby bartomeu