La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

1

Ja z końcem roku byłem za zwolnieniem Koemana. Teraz szczerze czekam na koniec sezonu. Zrobil dobra robotę, ale mecze PSG, RM mnie wkur. Bo wyraźnie położyliśmy pomysł na mecz. Wczoraj skład obrony, kompletnie nie rozumiem. Ale trzymam kciuki, czy zwolnić po sezonie, nie wiem, nawet gdy nie wygra LL, to trzeba ocenić koniec sezonu.

5

@tbas Ten zespół się "uczy" w tym sezonie, bo za duży burdel był na każdym szczeblu, a kadra też okrojona trochę.
Moim zdaniem Koeman powinien zostać na kolejny rok, dostać tych, których chciał i wtedy już każda poważna wpadka nie będzie miała wytłumaczenia.

2

@tbas tak jak pisze @norbi77. Dodatkowo wpadki młodych będą systematycznie spadały z doświadczeniem. To jest ekipa, ktora nie potrzebuje wielu zmian. A nowy trener to kolejne nowości i znowu będzie mógł mówić, że potrzeba czasu.

2

@arasz1819 wczoraj to była wpadka starych dziadów, z RM Alba. Szczerze to właśnie młodzi są pewniejsi. Jeśli nie wygra LL, ale powalczymy do końca to też jestem za tym by został.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?