La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

0

Były Dyrektor generalny Ministerstwa Finansów oraz były prezes Narodowego Funduszu Zdrowia pan doktor Adam Niedzielski oznajmił, że jest ryzyko i zagrożenie nowymi mutacjami koronawirusa. Mogą się one przyczynić do kolejnej fali. Aktualny Minister Zdrowia podkreślił, że mamy w Polsce dwa ogniska indyjskiej mutacji wirusa – pod Warszawą i w Katowicach, więc należy jak najszybciej wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji.



1

@CzarnyKapelusz


Tyle w temacie

2

@CzarnyKapelusz Jedyny słuszny wniosek jaki mi sie cisnie to "PIS niech już sprdl".

konto usunięte

1

@CzarnyKapelusz pomijając fakt,że te nowe mutacje już mnie nie jarają,to zapewne wyciągnięmy wnioski jak przy pierwszej i każdej następnej fali patrz. Ściąganie wirusa najpierw z Włoch następnie z UK;)

konto usunięte

1

@lucas/catalan Trafny komentarz :D

konto usunięte

1

@tbas No to akurat niekoniecznie by pomogło, taka Koalicja Obywatelska odesłała by dokładnie taki sam kabaret.

konto usunięte

2

@Barca1992 No wiadomo, że my Polacy nie możemy pozostawać w tyle, trzeba się postarać, żeby każda mutacja do nas zawitała :D

0

@CzarnyKapelusz A konfederacja nie zrobiła by nic, i wszystko samo by się rozwiazało prawda. Problem w szpitalach, kadra, leki, wszystko zniknie gdy nic nie robimy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?