- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
10
Zmiana Busiego w meczu Atletico pokazała jak jest on ważnym zawodnikiem w ostatnich miesiącach.Frenkie,Pedri i Moriba w kompletnym szoku gdy nie było popularnej ''sztangi'' na boisku.Mówi się że wiekowy bo to prawda ale bez niego totalny chaos.
2
@Encore Akurat Pedri i Moriba w ostatnich tygodniach nic nie dają. Koeman ich polubił i teraz nawet bez formy muszą grać. Czego oczekujemy od Pedriego, gdy gra? Od Moriby to chyba tylko siły fizycznej. Żaden z nich to nie DP.
0
@Encore Pokazała jak słabo wygląda nasza kadra, i że pomoc to must have do wzmocnienia
0
@VenoM Dlatego uważam że wprowadzenie młodych to obowiązek ale nie odrazu 1 skład.
0
@tbas Kogo proponujesz?
0
@Encore Widzisz jak to się zmienia, a jeszcze parę miesięcy temu prawie każdy tutaj pisał że powinien już szukać innego klubu lub zaczynać na ławce.
0
@Encore Trudno się nie zgodzić. Niestety nasz trener korzysta z bardzo wąskiej liczby piłkarzy.
0
@VenoM Chociaż też trzeba przyznać ze nie ma dużego wyboru w środku bo kto hm..Pjanic,Puig?
0
@Encore Bo to jedyny pomocnik o profilu rozgrywającym w naszej drużynie. De Jong czy Pedri czy Moriba nie dają długich podań prawie wgl, jak patrzę na staty ile długich podań maja Pedri czy De Jong to aż mnie skręca w porównaniu do takiego Kroosa czy Modricia o strzała z dystansu i Kluczowych podaniach nie wspomnę.
0
@Encore Niestety nie. Szkoda, że prędzej żadnego z nich nie próbował budować. Teraz, gdy żaden z nich od kilkunastu spotkań praktycznie nie gra ciężko, żeby coś wnieśli.
0
@Encore Co do Puiga i Pjanicia to pewnie prędzej tam zobaczymy Roberto niż kogoś z tej dwójki... Koeman sobie sam zawęził tym pole manewru trochę.
1
@Encore ponad to, brak Busiego zmusza Koemana do ustawienia na jego pozycji de Jonga co bardzo wpływa na naszą ofensywę bo holender nie może się podłączać tak wysoko ze względu na obowiązki w defensywie.
0
@Jakchcesz Moriba będzie to robił.