0

A ja i moja współpracownica pracujemy na mrozie i bez podnośników, gdzie wcześniej było orzewanie i wspomniane podnośniki tylko dlatego, że pracodawcy zachciało się remontów. Oboje już na kręgosłup narzekamy...

0

Każda kwota większa od poprzedniej brzmi lepiej :P

0

500+ mnie nie dotyczy ;)

1

Według mnie płaca minimalna jest stanowczo za mała ;)

0


Jak ja nienawidzę takiej pogody.

0

A właśnie, że był :P

11

Po podlasku :P

1

2:0 dla gospodarzy :P

0

Tak.

2

Byłeś, widziałeś, pamiętasz!

11

Śmierć i podatki.

2

Mają to usunąć i w to miejsce wstawić coś innego.

0

Być może 21 kwietnia spadnie śnieg :P

1

Zabawki dla dzieci :P

0

Bo do USA czy Chin nam baaaaaaardzo daleko.

1

Zimy coraz cieplejsze, więc takie sytuacje będą stawały się coraz częstsze.

1

Prawie cała.

2

Jak wypadnie orzeł to kupuje piwo, jak reszka to kebaba, a ta stanęła w poprzek...

1

Najpotężniejszym.

1

Jakbym nie miał dziś roboty na 15 to też już byłbym na lekkim rauszu :P

1

I po jakimś czasie do ów doliny trafił Bezimienny, reszta historii jest już znana :)

0

Spokojnie, Kamil odpali na Turnieju Czterech Skoczni...

1

Oglądajcie skoki, a nie jakiś tam "hit" ligi angielskiej :P

0

Domen jak ładnie skoczył.

0

Nie można być we wszystkim najlepszym, w tym roku rządzą skoki narciarskie i siatkówka :)

1

No dobra. Tak, ktoś ma link do tego meczu :P

5

Wszystkie oprócz ryb ;)

42

A para żyraf nie weszła na arkę Noego?

1

Według mnie to jest szybkie, melodyczne mówienie :P

0

Potrzeba matką wynalazków :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?