0

Kobayashi 100 metrów!

1

Skoki narciarskie, siatkówka, piłka nożna,formuła, tenis.

1

Ojciec jak wycierał kurz z ekranu to ekran zgasł, to było rok temu w Sylwestra :) Po paru próbach włączania i wyłączania postanowił, że pojedzie po nowy telewizor, a tamten w międzyczasie zaczął działać z małym defektem, na ekranie jest taki czarny pasek :) w razie czego można z tego telewizora korzystać :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I jest siódmym najlepszym sportowcem globu.

1

Jak odpowiadałeś na mój komentarz to już spałem.

4

A nocną zmianę kto za mnie odeśpi?

0

Naziści mają tam swoją armię :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziś na nockę, całe szczęście, że nie zaczynam od pierwszej zmiany po takiej przerwie.

0

Nie wiesz jak na kuponie obstawić czy o co chodzi? :P

0

W sobotę rano zejdę z nocki, trzeba będzie się przespać, niedziela cała wolna i od poniedziałku na rano. Tyle wolnego będzie, że nie będę wiedział co z czasem robić ;)

4

Jeżeli się da i człowiek to stworzył bądź stworzy to nie da się cofać w czasie. Ktoś zapyta dlaczego, ano dlatego, że nikt jeszcze nie przybył z przyszłości do naszych czasów.

3

Byli bracia Kot, byli Prevc czas na braci Kobayashi. Chociaż o tych pierwszych lepiej nie wspominać :)

0

W majtki mu nie zaglądam :P

3

Leo wyobraża sobie, że ma piłkę przy nodze :P

0

Właśnie napisałem dlaczego żeby nie było niedomówień :P

0

On browarze albo gorzelni pracuje :P

3

Na samym dole tej tabelki to okulista już się pyta na kiedy wizytę umówić :P

5

Nie.

0

Ja mam kilka piwerek w lodówce :P

0

Jemu z kieszeni wyleciało i się chwali, że niby znalazł :P

0

Jaki Nowy Rok taki cały rok, musisz częściej nad ranem pijany z imprezy wracać :P

0

A to w tę stronę ;) to nie pomogę, bo nie wiem jak to naprawić;)

0

Przeciągnij tą z dolnego prawego rogu.

0

Urlop sobie weź :)

0

A mnie dupa boli... bo zjechałem ze schodów :)

0

Mogłeś tańczyć sam.

0

Ej, ale co roku zmienia się końcówkę, a nie od 2010 te same życzenia wysyłasz ;)

1

Ja chłopów z wyglądu nie oceniam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?