tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kobayashi 100 metrów!
1
Skoki narciarskie, siatkówka, piłka nożna,formuła, tenis.
1
Ojciec jak wycierał kurz z ekranu to ekran zgasł, to było rok temu w Sylwestra :) Po paru próbach włączania i wyłączania postanowił, że pojedzie po nowy telewizor, a tamten w międzyczasie zaczął działać z małym defektem, na ekranie jest taki czarny pasek :) w razie czego można z tego telewizora korzystać :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jest siódmym najlepszym sportowcem globu.
1
Jak odpowiadałeś na mój komentarz to już spałem.
4
A nocną zmianę kto za mnie odeśpi?
0
Naziści mają tam swoją armię :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś na nockę, całe szczęście, że nie zaczynam od pierwszej zmiany po takiej przerwie.
0
Nie wiesz jak na kuponie obstawić czy o co chodzi? :P
0
W sobotę rano zejdę z nocki, trzeba będzie się przespać, niedziela cała wolna i od poniedziałku na rano. Tyle wolnego będzie, że nie będę wiedział co z czasem robić ;)
4
Jeżeli się da i człowiek to stworzył bądź stworzy to nie da się cofać w czasie. Ktoś zapyta dlaczego, ano dlatego, że nikt jeszcze nie przybył z przyszłości do naszych czasów.
3
Byli bracia Kot, byli Prevc czas na braci Kobayashi. Chociaż o tych pierwszych lepiej nie wspominać :)
0
W majtki mu nie zaglądam :P
3
Leo wyobraża sobie, że ma piłkę przy nodze :P
0
Właśnie napisałem dlaczego żeby nie było niedomówień :P
0
On browarze albo gorzelni pracuje :P
3
Na samym dole tej tabelki to okulista już się pyta na kiedy wizytę umówić :P
5
Nie.
0
Ja mam kilka piwerek w lodówce :P
0
Jemu z kieszeni wyleciało i się chwali, że niby znalazł :P
0
Jaki Nowy Rok taki cały rok, musisz częściej nad ranem pijany z imprezy wracać :P
0
A to w tę stronę ;) to nie pomogę, bo nie wiem jak to naprawić;)
0
Przeciągnij tą z dolnego prawego rogu.
0
Urlop sobie weź :)
0
A mnie dupa boli... bo zjechałem ze schodów :)
0
Mogłeś tańczyć sam.
0
Ej, ale co roku zmienia się końcówkę, a nie od 2010 te same życzenia wysyłasz ;)
1
Ja chłopów z wyglądu nie oceniam :P