1

Nie, Polska ;) jeden z użytkowników miał rację, że nocka tylko, że nie w kanałach ;)

15

Hazard może zdarzyć się wszędzie :P

2

A ja piwko na kolację i idę spać ;)

2

Proszę napisać temu panu wiadomość prywatną, bo tu może nie zauważyć.

1

W jakimś stopniu każdy ogarnia ;)

4

Rowerem pewnie uciekał ;)

1

Podlizuje się ;)

0

Dokładnie tak, żadnych zaświadczeń nie potrzebowałem.

1

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja po podpisaniu umowy umowy musiałem przyjechać następnego dnia żeby kartą złotówkę zapłacić ;)

0

Potrzaskał się czy nadal działa? ;)

0

Tak.

3

Bo nie masz konta premium :P

2

A mnie każdego dnia wysakuje komunikat, że igonruje tego użytkownika i jeśli chcę przeczytać to co napisał muszę kliknąć jakiś tam przycisk

1

Godzina i 24 minut. Nie lepiej było napisać 1.5 godziny?

1

Lepiej jak mrozi niż mają być dwudziesto-kilko stopniowe upały...

0

Szkoda, mam wiele do zaoferowania.

0

Nie i nie, liczę na zwycięstwo gospodarzy :)

0

Co kto lubi :P

3

Gdzie im do tego z koła fortuny? Nawet jego nazwiska nie pamiętam :D

9

Za kadencji następnych szkoleniowców też niech przegrywają wszystko jak leci :P

1

Ale aukcja dotyczy wersji pro :)

3

Warto kupić używaną konsolę PS4 pro za 1500 złotych? Sprzedawca twierdzi, że jest w idealnym stanie. Czy lepiej dołożyć kilka stówek i kupić nową? :P

https://allegro.pl/konsola-ps4-playstation-4-pro-1tb-4k-pad-gwar-i7496301301.html
Oczywiście posiadam telewizor 4k :P

0

Wiadomo, że II wojna światowa to najgorszy jak dotąd okres w historii ludzkości, ale czy roślinność, budynki czy inne rzeczy straciły kolory na ten okres?

1

Może pomaga, ale tego pić się nie da ;)

0

A ja i moja współpracownica pracujemy na mrozie i bez podnośników, gdzie wcześniej było orzewanie i wspomniane podnośniki tylko dlatego, że pracodawcy zachciało się remontów. Oboje już na kręgosłup narzekamy...

0

Każda kwota większa od poprzedniej brzmi lepiej :P

0

500+ mnie nie dotyczy ;)

1

Według mnie płaca minimalna jest stanowczo za mała ;)

0


Jak ja nienawidzę takiej pogody.

0

A właśnie, że był :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?