tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie, Polska ;) jeden z użytkowników miał rację, że nocka tylko, że nie w kanałach ;)
15
Hazard może zdarzyć się wszędzie :P
2
A ja piwko na kolację i idę spać ;)
2
Proszę napisać temu panu wiadomość prywatną, bo tu może nie zauważyć.
1
W jakimś stopniu każdy ogarnia ;)
4
Rowerem pewnie uciekał ;)
1
Podlizuje się ;)
0
Dokładnie tak, żadnych zaświadczeń nie potrzebowałem.
1
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja po podpisaniu umowy umowy musiałem przyjechać następnego dnia żeby kartą złotówkę zapłacić ;)
0
Potrzaskał się czy nadal działa? ;)
0
Tak.
3
Bo nie masz konta premium :P
2
A mnie każdego dnia wysakuje komunikat, że igonruje tego użytkownika i jeśli chcę przeczytać to co napisał muszę kliknąć jakiś tam przycisk
1
Godzina i 24 minut. Nie lepiej było napisać 1.5 godziny?
1
Lepiej jak mrozi niż mają być dwudziesto-kilko stopniowe upały...
0
Szkoda, mam wiele do zaoferowania.
0
Nie i nie, liczę na zwycięstwo gospodarzy :)
0
Co kto lubi :P
3
Gdzie im do tego z koła fortuny? Nawet jego nazwiska nie pamiętam :D
9
Za kadencji następnych szkoleniowców też niech przegrywają wszystko jak leci :P
1
Ale aukcja dotyczy wersji pro :)
3
Warto kupić używaną konsolę PS4 pro za 1500 złotych? Sprzedawca twierdzi, że jest w idealnym stanie. Czy lepiej dołożyć kilka stówek i kupić nową? :P
https://allegro.pl/konsola-ps4-playstation-4-pro-1tb-4k-pad-gwar-i7496301301.html
Oczywiście posiadam telewizor 4k :P
0
Wiadomo, że II wojna światowa to najgorszy jak dotąd okres w historii ludzkości, ale czy roślinność, budynki czy inne rzeczy straciły kolory na ten okres?
1
Może pomaga, ale tego pić się nie da ;)
0
A ja i moja współpracownica pracujemy na mrozie i bez podnośników, gdzie wcześniej było orzewanie i wspomniane podnośniki tylko dlatego, że pracodawcy zachciało się remontów. Oboje już na kręgosłup narzekamy...
0
Każda kwota większa od poprzedniej brzmi lepiej :P
0
500+ mnie nie dotyczy ;)
1
Według mnie płaca minimalna jest stanowczo za mała ;)
0
Jak ja nienawidzę takiej pogody.
0
A właśnie, że był :P