1

No i jest pięknie

0

Ja.

0

Skoki ciekawsze.

1

Oglądać skoki i spóźnić się na mecz

0

Nie ma mnie teraz przy komputerze, a więc nie poszukam nic lepszego, ale czasami zdarza się na YT oglądać i nie przycinana, poszukaj może innej transmisji.

0

Na YouTube też?

0

Wejdź na stronę sport.tvp.pl, albo zobacz czy jest aplikacja sport TVP.
Na YT też często są streamy, zobacz może coś będzie.

2

A ja na wygraną Stocha albo Kubackiego.

1

Dwóch Polaków na czele, podobnie jak wczoraj... :D

0

Może Maciejowi uda się wejść do drugiej serii.

2

Ostatniej nocy miałem sen, w którym prawie wszyscy zawodnicy skakali w pobliżu linii sędziowskiej, a Kobayashi doleciał do miejsca, w którym czeka lider drugiej serii, które stało na wprost zeskoku ;)

1

Dziś Kubacki albo Stoch wygra.

0

A ja nie.

1

Hunter - Arges

9

Chyba tak.

15

C. Ronaldo.

0

Tak samo jak Real przed Barcą ;)

0

Czas na czitera

1

Bohater nie zawsze nosi pelerynę.

6

Xiaomi.

2

Forester ;).

0

Tak jak piszesz ;)

2

Jestem w pracy i robię kupę ;)

0

Rozmiar nie ma znaczenia ;)

2

Szop sracz jest lepszy ;)

0

Już lepiej wcale nie głosować ;)

1

3 mecze i może się zrobić odwilż.

8

Małysz :)

1

...

5

Hannawald i Stoch niezagrożeni, przynajmniej na razie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?