tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
*może wygrać rower :P
1
Strong z chili ciętym
2
Dlatego siedzi na dwóch piłkach :P
0
Obudowa to Zalman Z3 Plus, chciałbym jeszcze coś z obecnego sprzętu wyciągnąć, żeby grać w miarę komfortowych warunkach w gry, które obecnie wychodzą. Taki Far Cry: New Dawn ma około 30 fpsów :P
0
Ble, fuj :P
0
Wiem, ale na ten weekend dodatkowy
0
Bigos :P W sumie to pomidorowa, ale jej nie lubię, a że bigos od świąt został to korzystam :P
1
Ma jeden dodatkowy konkurs i jeszcze narzeka, tak czy owak dwa indywidualne będą w ten weekend.
1
Poczekaj jak Shreka kiedyś zagra :P
0
Taktyk.
0
Radeon R9 280 Double Dissipation 3GB GDDR5 384 taka karta, u góry jest błąd :)
1
Tam był tygrys.
0
Kurczę, może jeszcze dałoby się coś z mojego kompa wycisnąć, ale chyba musiałbym płytę główną wymienić, bo tylko jeden z czterech slotów na pamięć RAM działa :P Moja specyfikacja to:
Zasilacz: Thermaltake Smart SE 530W (SPS-530MPCBEU)
Dysk: Seagate 1TB 3,5" SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)
Pamięć: Ballistix 16GB (4x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)
Karta graficzna: MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC)
Procesor: Intel Core i5-4670K, 3.4GHz, 6MB, BOX (BX80646I54670K)
Płyta główna: ASRock Z97 PRO4 LGA1150
Z tym, że teraz mam tylko 4GB Ramu, bo sloty nie działają :P, jaką płytę mógłbym kupić, bo takiej jaką mam nie ma ani na alledrogo, ani morelach, ani xkom?
0
A jeszcze inni do 7;P
0
Kler :P
1
Ja też tak miałem, okazało się, że inna płyta była w napędzie :P
0
Są tu fani Huntera? Nowa płyta zapowiada się ciekawie!
1
Pank.
0
Ja tydzień pracy zaczynam dziś o 23 :P
7
I po 33 zwycięstwo w karierze w zawodach Pucharu Świata!
Pozamiatał!
0
Kubacki był za szybki na progu :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wygrają 4:5 :P
0
Dawno gola nie było...
0
Chyba do przerwy :P
2
Jest forma przed Mistrzostwami Świata!
0
Kiedy ma być 6 sezon? ;)
5
Od żadnej.
2
Mi jest gorąco już przy około 20 stopniach Celsjusza także ten. Teraz jest optymalnie.
0
Nie, ze wsi, a co?