tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Każdy kto obstawia chyba umie sobie kursy sprawdzić, co nie? I Ty się spinasz, bo tylko grzecznie zwróciłem uwagę, że bukmacher przyjmuje zakłady. Ja np. chcę żeby ktoś mi zwracał uwagę jak walnę jakąś gafę.
4
Bo codziennie to samo jest. Jaki kuponik na dziś, co tam obstawiacie. Poproście redakcję, żeby zrobiła "kącik bukmacherski"
10
No tak, a potem wymienię sobie te zielone na świeżaki w Biedronce...
2
Mnie nie da się urazić.
10
Bez sensu jest to całe obstawianie i spamienie codziennie o tym :)
52
Bukmacherzy raczej przyjmują zakłady.
9
Tak.
1
A ja około 80 minuty musiałem wyjść z domu i iść do roboty na nockę, ale po sprawdzeniu wyniku dobrze się pracowało :P
0
Mi w Toussaint pojawiała się pod wodą :P
0
Co ty? Nigdy! Brzydzę się przemocą!
0
Zapisz sobie w zeszycie :P
Możesz też dodać do zakładek.
0
Ja się właśnie położyłem spać po nocnej zmianie.
0
Zapraszaj :P
8
Idę do roboty, a co? Na piwo chciałeś zaprosić?
1
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/swietny_poczatek_ajaxu/156821
0
Zależy która zmnana. Od 7 do 15, od 15 do 23 i od 23 do 7, weekendy od kilku lat prawie zawsze wolne :P
1
Gościu wyjęty z Cyberpunka :P
0
Nawet nie wiem co Barcainfo wstawia, bo po kilku dniach jego spamu dodałem go do ignorowanych ;)
1
Gościu od BHP u mnie w robocie kilka lat temu powiedział, że kupił żonie gaśnice na dzień kobiet ;)
0
A, chyba, że o to chodzi ;)
1
Piracki pewnie tak, do oryginalnego i tak będziesz potrzebował dwa klucze.
1
Nie potrzebuję żadnych zakładów :P
0
Ja to robię regularnie
34
Koniec treningu
0
Czy ten pan i pani
1
Mi się ciężko wódkę pije w aucie, jak siedzę z przodu, a z tyłu polewają :P
3
Tak skacze mistrz świata!
0
Przez te koleiny to pewnie z niejednej flaszki się ulało :P
0
A jakby był o głowę wyższy od Ciebie i umiałby się bić jak Bruce Lee? :P
0
Taniec jak każdy inny :P