9

Każdy kto obstawia chyba umie sobie kursy sprawdzić, co nie? I Ty się spinasz, bo tylko grzecznie zwróciłem uwagę, że bukmacher przyjmuje zakłady. Ja np. chcę żeby ktoś mi zwracał uwagę jak walnę jakąś gafę.

4

Bo codziennie to samo jest. Jaki kuponik na dziś, co tam obstawiacie. Poproście redakcję, żeby zrobiła "kącik bukmacherski"

10

No tak, a potem wymienię sobie te zielone na świeżaki w Biedronce...

2

Mnie nie da się urazić.

10

Bez sensu jest to całe obstawianie i spamienie codziennie o tym :)

52

Bukmacherzy raczej przyjmują zakłady.

9

Tak.

1

A ja około 80 minuty musiałem wyjść z domu i iść do roboty na nockę, ale po sprawdzeniu wyniku dobrze się pracowało :P

0

Mi w Toussaint pojawiała się pod wodą :P

0

Co ty? Nigdy! Brzydzę się przemocą!

0

Zapisz sobie w zeszycie :P
Możesz też dodać do zakładek.

0

Ja się właśnie położyłem spać po nocnej zmianie.

0

Zapraszaj :P

8

Idę do roboty, a co? Na piwo chciałeś zaprosić?

0

Zależy która zmnana. Od 7 do 15, od 15 do 23 i od 23 do 7, weekendy od kilku lat prawie zawsze wolne :P

1

Gościu wyjęty z Cyberpunka :P

0

Nawet nie wiem co Barcainfo wstawia, bo po kilku dniach jego spamu dodałem go do ignorowanych ;)

1

Gościu od BHP u mnie w robocie kilka lat temu powiedział, że kupił żonie gaśnice na dzień kobiet ;)

0

A, chyba, że o to chodzi ;)

1

Piracki pewnie tak, do oryginalnego i tak będziesz potrzebował dwa klucze.

1

Nie potrzebuję żadnych zakładów :P

0

Ja to robię regularnie

34

Koniec treningu

0

Czy ten pan i pani

1

Mi się ciężko wódkę pije w aucie, jak siedzę z przodu, a z tyłu polewają :P

3

Tak skacze mistrz świata!

0

Przez te koleiny to pewnie z niejednej flaszki się ulało :P

0

A jakby był o głowę wyższy od Ciebie i umiałby się bić jak Bruce Lee? :P

0

Taniec jak każdy inny :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?