tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zarząd akurat dobrze sobie radzi. Może klub na tym traci, ale kierownictwo jest coraz bogatsze :)
1
Piątek za kilka lat jeśli będzie się rozwijał tak jak się rozwija, prawie każdy zespół chciałby takiego goleadora :P
1
Akurat mój ojciec był chyba tylko raz na wywiadówce i to jeszcze na początku roku szkolnego, kiedy nie było jeszcze ocen, a jeśli już to raptem kilka :P
1
https://jbzdy.pl/obr/963884/rzeczy-ktore-lacza
Panowie, łączymy się :P
0
Teraz widać ile te jego ciekawostki są prawdziwe :P
0
Demo mi się podobało, czas kupić pełną wersję ;)
0
na jutubie...
0
Ja nie idę ma wybory, narzekać też nie będę, co lepsze? Ptasia czy świńska grypa? :P
0
Jutro zagram w demo Detroit, zobaczę jak to będzie :P
0
Na yt jest
0
Po co podsyłać skoro wystarczy wpisać na yt fame mma3? :P
0
A co z Days Gone, czekasz na ten tytuł czy raczej sobie odpuścisz? :P
1
Wiedźmina przeszedłem 9 razy na kompie :D
0
Jaką grę polecacie na ps4? Mam za sobą takie tytuły jak: RDR2, Spiderman, GoW, Uncharted 4 i przed chwilą skończyłem Horizon Zero Dawn. Detroit: Become Human jest dobrą grą? Jakie inne tytuły polecacie?
3
Albo rapuje jak zapomnieć, a cały czas o niej gada :P
2
Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że gips powinien pomóc :P
2
Najlepszego! Nie zapomnij pojutrze mi życzeń złożyć :P
0
Szkoda, że ich nie kojarzysz, grałem z nimi w okolicach 2011-12 roku, fajnie by było odnowić znajomość :) a gra owszem, wyborowa :P
0
Ja w Forever niestety nie mogę grać, bo nie działa tak jak powinna, tekstury tak się wczytują, że nic nie widać, nawet w menu :P Nie kojarzysz może graczy WinterMadness albo ITech, ten drugi ma szwedzką flagę, a pierwszy z któregoś albumu zespołu Wintersun (a przynajmniej kiedyś tak mieli)? Grałem z nimi kiedyś w TM Nations ESWC, ale jest to samo co z Forever :) Mam do nich tylko numer gg, ale niestety nie wbijają :D
0
Są tu użytkownicy grający w grę TrackMania² Stadium?
0
Tym, którym się to opłaci :P
0
I Want to break free też przerobili :P
1
Według opisu to najnowszy utwór Lady Pank, ja przed chwilą na niego trafiłem, tydzień temu wrzucony
0
Ja dopiero dziś na to trafiłem :P
2
Lady Pank - Niepoprawni
Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli :)
1
serialosy24
1
Mielone - Solone Living On My Own
1
Asterix i Obelix mają flashbacki z Gothica
0
No to jeszcze sześć godzin i weekend ;)
0
Skoki są u mnie przed piłką kopaną :P