4

Zarząd akurat dobrze sobie radzi. Może klub na tym traci, ale kierownictwo jest coraz bogatsze :)

1

Piątek za kilka lat jeśli będzie się rozwijał tak jak się rozwija, prawie każdy zespół chciałby takiego goleadora :P

1

Akurat mój ojciec był chyba tylko raz na wywiadówce i to jeszcze na początku roku szkolnego, kiedy nie było jeszcze ocen, a jeśli już to raptem kilka :P

1

0

Teraz widać ile te jego ciekawostki są prawdziwe :P

0

Demo mi się podobało, czas kupić pełną wersję ;)

0

na jutubie...

0

Ja nie idę ma wybory, narzekać też nie będę, co lepsze? Ptasia czy świńska grypa? :P

0

Jutro zagram w demo Detroit, zobaczę jak to będzie :P

0

Na yt jest

0

Po co podsyłać skoro wystarczy wpisać na yt fame mma3? :P

0

A co z Days Gone, czekasz na ten tytuł czy raczej sobie odpuścisz? :P

1

Wiedźmina przeszedłem 9 razy na kompie :D

0

Jaką grę polecacie na ps4? Mam za sobą takie tytuły jak: RDR2, Spiderman, GoW, Uncharted 4 i przed chwilą skończyłem Horizon Zero Dawn. Detroit: Become Human jest dobrą grą? Jakie inne tytuły polecacie?

3

Albo rapuje jak zapomnieć, a cały czas o niej gada :P

2

Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że gips powinien pomóc :P

2

Najlepszego! Nie zapomnij pojutrze mi życzeń złożyć :P

0

Szkoda, że ich nie kojarzysz, grałem z nimi w okolicach 2011-12 roku, fajnie by było odnowić znajomość :) a gra owszem, wyborowa :P

0

Ja w Forever niestety nie mogę grać, bo nie działa tak jak powinna, tekstury tak się wczytują, że nic nie widać, nawet w menu :P Nie kojarzysz może graczy WinterMadness albo ITech, ten drugi ma szwedzką flagę, a pierwszy z któregoś albumu zespołu Wintersun (a przynajmniej kiedyś tak mieli)? Grałem z nimi kiedyś w TM Nations ESWC, ale jest to samo co z Forever :) Mam do nich tylko numer gg, ale niestety nie wbijają :D

0

Są tu użytkownicy grający w grę TrackMania² Stadium?

0

Tym, którym się to opłaci :P

0

I Want to break free też przerobili :P

1

Według opisu to najnowszy utwór Lady Pank, ja przed chwilą na niego trafiłem, tydzień temu wrzucony

0

Ja dopiero dziś na to trafiłem :P

2

Lady Pank - Niepoprawni
Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli :)

1

serialosy24

1

Mielone - Solone Living On My Own

1

Asterix i Obelix mają flashbacki z Gothica


0

No to jeszcze sześć godzin i weekend ;)

0

Skoki są u mnie przed piłką kopaną :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?