1

Ja wziąłem na wszelki wypadek 20000mAh, starcza na 5-6 ładowań Xiaomi Mi Mix 2 :) Z tym, że nie od zera procent, a gdzieś od 20/30 zazwyczaj ładuję telefon :)

1

Lepiej tak niż już wspomnienie dwudziesto stopniowe upały ;)

4

Mi zawsze pomaga coś do ssania.
Strepsils intensive na przykład :P

1

Dzwonię do szefowej i mówię jej co myślę na jej temat, a co! :P

0

Cicho :P

1

Mnie to na razie jakoś zbyt mocno nie wciągnęło :P

0

Ja mam do obejrzenia ostatni odcinek pierwszego sezonu :P

3

TVP, bo Polsatu nie mam w telefonie ;)

1

O 21 zostaną mi jeszcze dwie godziny roboty :P

1

Wiadomo, że finalny produkt nie będzie wyglądał tak jak twórcy go pokazują. Ostatnio kupiłem nowy komputer na premierę Wiedźmina 3, a teraz zbieram, żeby kupić nowy na premierę Cyberpunka, żebym mógł cieszyć oko w najwyższych ustawieniach. Szkoda, że raczej na sprzęt mogący uciągnąć rozdzielczość 4k raczej nie uzbieram, ale cóż. CD Projekt Red motorem rozwoju :D

1

Misje w Cyberpunku zapowiadają się wybornie

4

I to nawet z tym samym błędem ;)

0

Niech wszystkim dadzą tyle i chcą. Wtedy na pewno będzie wszystkich na wszystko stać.

0

To podnoszenie minimalnej krajowej jest w ogóle bez sensu, bo z każdą taką podwyżką rosną też ceny produktów i usług. Sam zarabiam niewiele więcej niż minimalna krajowa i jakoś tej podwyżki się nie odczuwa właśnie przez to ceny :) Na konto wpada trochę więcej niż jeszcze kilka lat temu, ale co z tego skoro mniej teraz jestem w stanie odłożyć pieniążków. Niech cofną zarobki do tego co było kiedy, ale ceny niech też spadną i każdy będzie zadowolony :)

2

Za niecałe trzy godziny zaczynam robotę, pozdrawiam. Zarabiam owszem mało, ale kto mi broni zmienić pracę?

13

Każdy nauczyciel podpisał umowę o prace. Wiedzieli ile będą zarabiać.

2

Kung Fury warto jeszcze obejrzeć, to jest dopiero popieprzone :P

0

I spit on your grave też pewnie obejrzany :P

0

Dziewczyna z sąsiedztwa :P

5

Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje.

0

Otóż to!

0

Twarde prawo, ale prawo

1

Ja na allegro kupiłem kilka sztuk :P

7

O powrocie do Anglii coś wspominał? :P

0

Jeśli były w nim jakieś dokumenty to nawet o imię nie musisz pytać :P

13

Mam nadzieję, że drugi mecz nie wejdzie :P

0

W tym roku skończy 31 lat, szanse może są, ale jak sam napisałeś - minimalne :)

0

Prawdziwy Polak musi marudzić, nic z tym nie zrobisz :)

1

Gerda Mullera raczej nie dogoni, ale drugie miejsce jest w jego zasięgu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?