tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale musi padać, deszcz jest bardzo potrzebny.
1
Nie, z Wielkopolski.
1
Jakbym miał tyle to byłbym panem wsi :P
0
No właśnie, ja lepiej znoszę mróz niż jak jest +20 kilka stopni, nie mówiąc już o 30+, no chyba, że jestem na wczasach, ale to wtedy nad wodą i w cieniu :P Najlepiej zapaść w sen letni i tego wszystkiego nie odczuć :P
68
Za mało :)
28
"Ten kto wymyślił rozporek na guziki, chyba nigdy piwa nie pił"
0
Za to prawie wszyscy spod kołdry by nie wyszli jakby były mrozy 20-30 stopniowe, a ja dopiero kurtkę zimową z szafy bym wyciągnął :)
1
Chociaż w weekend trochę wytchnienia od tych upałów :)
1
No, jedyneczka ma swój urok, jest też mod do prologu na silniki z Dzikiego Gonu ;)
0
Ło panie, jak ja Ci zazdroszczę, Wiedźmina 3 przeszedłem 9 razy, a ile streamów się naoglądałem :D a z książek to tylko Pani Jeziora mi została, ale jakoś nie mogę jej przeczytać, zacząłem jak czytać kilka razy, ale nie mogę się wciągnąć ;)
2
Lepiej tak niż upał ;)
1
Część będzie podłamana, część podrażniona :P
1
Trzymam za słowo, jutro, najdalej w niedziele będziesz miał deszcz. Pamiętaj tylko, że królestwo obiecałeś :P
4
To promieniowanie zadziałało tak, że w rozwoju zatrzymał się na 13 ;)
0
Podam grę, Cyberpunk 2077, Night City, pani nie znam :P
0
Eskimosy przy 15 stopniach? Aż strach się bać co by było przy mniej niż 10 :D
0
Jak się przytulą to będzie im ciepło :D chociaż znam jedną, która też woli tak jak ja :P
0
To ona musi zasłużyć :D
0
A laska niech czeka :P
0
Teraz trochę się postarzałem, ale kilka lat temu to spałem przy uchylonym oknie w zimie :P
0
Pewnie, ja już marzę o zimie, dziś to myślałem, że się zesram z upału, a to dopiero początek tego dziadostwa...
1
Przy otwartym oknie to śpię już od jakiegoś czasu :P
19
Ja z kolei nie wiem co takiego jest w rapie, każdy ma swoje upodobania :P
2
Zarywać trzeba do każdej
1
barBarian :P
1
Spojler, GOT
Geralt w Grze o Tron :P
https://kwejk.pl/obrazek/3374411/gwincik.html
0
Czyli @Avada Kedavra miał rację :P
4
A właśnie miałem się pytać kto to jest, uprzedziłeś pytanie :D
0
Dziurze.
2
Danzel - Pump It Up
t.A.T.u. - Nas Ne Dagoniat
O-Zone - Dragostea din tei
Peja - Głucha noc
Jeden Osiem L- Jak Zapomnieć
Wiele tego było, ale teraz nie pamiętam :P