0

Morskie Opowieści metal cover

0

26 lat to za dużo, teraz tylko wegetuje :P

0

Lato ponoć ma być niestety jeszcze bardziej upalne niż rok temu...

0

26 lat mam, jak to śpiewał Freddie "ja nie chcę umierać, czasami chciałbym nigdy się nie narodzić" czy jakoś tak to leciało ;)

1

Ja ten wiek, który chciałem dożyć już dawno osiągnąłem.

3

WinRar premium to byłoby coś :P

2

Mimo, że jestem za Lechem, mam nadzieję, że Kolejorz przegra ten mecz :P

0

Tak.

3

Lepiej tak niż upał.

0

Tygrys :D

0

Taki duży kot czy tak mały telewizor masz? :P

2

Lech nawet podkładać się nie musi :P

1

Grosjean chciał wyprzedzić kolegę z zespołu, a zaraz wyleci z pierwszej dziesiątki :P

0

Do Barcy go :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten, który powiedział, że nie będzie już trenerem pierwszej drużyny...

2

Paulo Coelho

1

W sumie tak :P

1

Kubica wejdzie do Q3 :P

1

To jest ta słynna już sieć 5G?

1

Ło panie, jak ja bym chciał żeby Lech Poznań tak się skompromitował w PÓŁFINALE Ligi Mistrzów ;)

0

To daj, może akurat wystarczy :P

0

Kto? :P

0

No, to "ogułem" razi w oczy ;)

2

Chciałeś wpaść na kawę?

1

Na komunię? Jak najbardziej, w najnowsze gry chyba raczej nie będzie grała?

1

Ło panie, trzeba iść spać po trzeciej zmianie.

1

Czasami podrywam skończonych kretynów, bo takie były zalecenia z ambony.

1

I Verratti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?